عکاسان به فولاد مبارکه می‌روند

عکاسان به فولاد مبارکه می‌روند

عکاسان به فولاد مبارکه می‌روند
11 تیر 1396, 15:47 / کد خبر:10162
جشنواره عکس معدن ۱۳ تیرماه برای عکاسان حرفه‌ای استان اصفهان، تور عکاسی برگزار می‌کند.
جشنواره عکس معدن ۱۳ تیرماه برای عکاسان حرفه‌ای استان اصفهان، تور عکاسی برگزار می‌کند.
به گزارش وابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، این برنامه در شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرا می‌شود.
همچنین از صبح امروز (یکشنبه، ۱۱ تیرماه) نیز تور عکاسی از شرکت سنگ آهن چادرملو آغاز شده است. با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده برای برگزاری سه تور عکاسی برای عکاسان حرفه‌ای (مطبوعاتی و هنری) در جشنواره عکس معدن، 13 تیرماه برنامه عکاسی از بخش‌های مختلف شرکت فولاد مبارکه اجرا می‌شود.
متقاضیان حضور در برنامه عکاسی فولاد مبارکه می‌توانند تا ظهر فردا (دوشنبه، ۱۲ تیر) با شماره تلفن دبیرخانه جشنواره ۸۸۳۲۴۰۳۵ هماهنگ کنند.
از امروز صبح نیز تور عکاسی از واحدهای مختلف شرکت معدنی و صنعتی چادرملو آغاز شد. این تور به یک روزه خواهد بود. تا پیش از برگزاری جشنواره عکس معدن، ‌یک تور دیگر برای عکاسان حرفه‌ای اجرا خواهد شد.
نخستین جشنواره ملی عکس معدن که روز ۲۰ خردادماه فراخوان آن اعلام شد، در روز اول مردادماه امسال برگزار خواهد شد. در این جشنواره که ریاست هیات داوران آن برعهده اکبر عالمی است،‌ به عکاسان برتر بخش معدن، نشان کیمیا اعطا می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود در موضوعات برشمرده را تا ۱۵ تیرماه به آدرس تهران، خیابان سپهبد قرنی، نبش کوچه شریف، پلاک ۳۹ (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) ارائه یا به آدرس اینترنتی www.kimiyafest.ir مراجعه کنند.
بخش اصلی این جشنواره شامل مسابقه عکس‌های حرفه‌ای و نیز عکاسی با تلفن همراه به‌صورت جداگانه است که موضوعات مختلفی را مانند انسان و معدن، براده‌ها و گدازه‌ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن پوشش خواهد داد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398، شماره 3755 ؛ 27 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۷ اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین