نمایش شاد  «قلی و ننۀ قلی» در مجتمع فرشچیان
0 -

تا ۳۰ تیر ماه؛

نمایش شاد «قلی و ننۀ قلی» در مجتمع فرشچیان

نمایش شاد  «قلی و ننۀ قلی» در مجتمع فرشچیان
19 تیر 1396, 10:32 / کد خبر:10796
نمایش شاد و موزیکال «قلی و ننۀ قلی» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا خانی تا ۳۰ تیر ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می رود.

نمایش شاد و موزیکال «قلی و ننۀ قلی» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا خانی تا ۳۰ تیر ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می رود.

کارگردان این نمایش در گفتگو با ایمنا در مورد جزییات آن گفت: این نمایش روایتگر داستان پسری روستایی به نام «قلی» است که بعد از فوت پدرش، تأمین هزینه های زندگی بر دوش مادر او افتاده اما قلی سرگرم بازیگوشی با گاوی است که برای آن ها مانده، تا این که یک روز مادر از او می خواهد گاو را بفروشد و قلی با سر باز زدن سعی می کند برای گاو شغلی پیدا کند و در این میان با همفکری های گاو و قلی ماجراهای طنزی رخ می دهد که دیدنی است.

علیرضا خانی تصریح کرد: از خانواده های اصفهانی انتظار دارم کودکانشان را برای دیدن نمایش های کودک به سالن ها بیاورند و شاهد شادی آنان در کنار یاد گرفتن نکته های تربیتی باشند.

وی افزود: در این نمایش که با همکاری گروه تئاتر «آفتاب و مهتاب» آمادۀ اجرا شده،  بازیگرانی چون فرهاد نجومی پور، مسعود محمودی نژاد، حسین پناهی، شیلا خزایی، الهام انصاری، مسعود مزروعی با همراهی پارمیدا رفعتی، مهیار سوزن کاری، حوریا قلعه سفیدی، پریسا خاکباز، محمد پارسا رجالی و شادی مطیعی ایفای نقش می کنند و مسیح هدایت نژاد به عنوان عکاس، جواد رضایی به عنوان آهنگساز و الهام انصاری به عنوان منشی صحنه در آن فعالیت دارند.

خانی ادامه داد: خانواده ها می توانند هر شب از کودکانشان در کنار بازیگران نمایش عکس بگیرند و آن را برای ما بفرستند تا در شب پایانی اجرای نمایش، به محبوب ترین عکس یک ربع سکه اهدا شود.

علاقمندان برای دیدن این نمایش تا ۳۰ تیر ماه فرصت دارند هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان مراجعه کنند.

 
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین