حضور وزیر زن در دولت دوازدهم منتفی شد
0 -

حضور وزیر زن در دولت دوازدهم منتفی شد

حضور وزیر زن در دولت دوازدهم منتفی شد
19 تیر 1396, 16:26 / کد خبر:10856
طبق گفته یک منبع آگاه حضور زنان در کابینه دولت دوازدهم به عنوان وزیر منتفی است و به احتمال زیاد حضور خانم‌ها مانند دور یازدهم در سمت های معاون رئیس جمهور خواهد بود.
فرارو: طبق گفته یک منبع آگاه حضور زنان در کابینه دولت دوازدهم به عنوان وزیر منتفی است و به احتمال زیاد حضور خانم‌ها مانند دور یازدهم در سمت های معاون رئیس جمهور خواهد بود.
 
برخی شنیده ها حاکی از آن است که با وجود تلاش و اصرار بسیاری از تشکل‌های سیاسی حضور وزیر زن در کابینه دولت دوازدهم منتفی است .

بعد از حضور زنان در دولت یازدهم بسیاری معتقد بودند که در دولت دوم حسن روحانی احتمال اینکه زنان به عنوان وزیر مشغول به کار شوند بسیار زیاد است، بعد از انتخابات احزاب و تشکل های سیاسی به دنبال معرفی چند گزینه مناسب برای وزارت خانه ها بودند.

این رایزنی ها تا آنجایی رسانه ای شد که بنا بر گفته فاطمه راکعی نماینده مجلس ششم اصلاح طلبان برای حضور زنان در سه وزارت خانه مشغول رایزنی هستند و گزینه های پیشنهاد خود را معرفی کردنده اند.

با این حال طبق گفته یک منبع آگاه به فرارو، حضور زنان در کابینه دولت دوازدهم به عنوان وزیر منتفی است و به احتمال زیاد حضور خانم‌ها مانند دور یازدهم در سمت های معاون رئیس جمهور خواهد بود.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98، شماره 3490 ؛ 29 فروردین 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 29 فروردین 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین