کاپیتان تیم فوتسال گیتی پسند گفت: تیم ژاپنی بسیار خوب کار کرد وفکر می‌کنم تجربه خوب گیتی پسند در این بازی چربید و توانستیم بازی را به سود خود خاتمه دهیم.
به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، محمد کشاورز در پایان دیدار دو تیم گیتی پسند وشریکر اوزاکای ژاپن که با پیروزی 3 بر 2 گیتی پسند همراه بود، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود. تیم اوزاکا نشان داد که تمرینات بسیار خوبی را داشته است و ماهها است که سخت تمرین می‌کنند. در طول بازی پا به پای ما بازی کردند. فکر می‌کنم تجربه گیتی پسند در این بازی مقابل حریف چربید و توانستیم بازی را به سود خود خاتمه دهیم.
وی در خصوص احتمال برخورد با نماینده لبنان در مرحله بعدی گفت: احتمال این مساله بسیار زیاد است. تمامی تیم‌ها با آمادگی در این دوره شرکت دارند و نماینده لبنان نیز یکی از تیم‌های خوب این دوره است.
کاپیتان گیتی پسند خاطر نشان کرد: آنچه مسلم است ما برای قهرمانی وارد این مسابقات شدیم. برای رسیدن به قهرمانی هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و با تمام قدرت و توان در هر بازی به میدان می‌رویم تا به هدفی که برای خود ترسیم کردیم، برسیم بنابراین فرقی ندارد که مقابل کدام تیم بازی می‌کنیم.