چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات برگزار می‌شود
0 -

سوم و چهارم اسفند ماه؛

چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات برگزار می‌شود

چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات برگزار می‌شود
27 بهمن 1395, 15:43 / کد خبر:1245
چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با محوریت مرکز تخصصی آپا، در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
رئیس جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: این جشنواره با حمایت مرکز ماهر با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی در زمینه امنیت فضای تبادل اطلاعات، کشف و پرورش استعدادهای جدید در این حوزه، رشد و توسعه ایده های نوین در عرصه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سایه مشارکت و هم افزایی مراکز آپا منطقه در زمستان ۹۵ در چند مرحله در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
سید مهدی ابطحی با بیان اینکه این جشنواره، رویدادی ترویجی در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات است، اظهار داشت:با برگزاری این جشنواره سعی خواهیم داشت تا در رشد و توسعه ایده‌های نوین در عرصه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش مناسبی داشته باشیم.
وی افزود: این جشنواره به صورت سالیانه در دانشگاه صنعتی اصفهان با محوریت مرکز تخصصی آپا برگزار می شود و این رویداد ملی شامل مسابقه CTF، رویداد Security Startup، کارگاه ها و سمینارهای تخصصی، و نمایشگاه ترویجی امنیت فضای تبادل اطلاعات است.
رئیس جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اظلاعات،سریع تر شدن کامپیوترها و رشد سریع شبکه را از مهترین تغییرات اساسی حاصل از توسعه فناوری اطلاعات بیان کرد و گفت: دسترسی های راه دور، تجارت الکترونیک و گرایش به سوی کنترل الکترونیکی هر چیز مهم و با ارزش، از دیگر تغییرات در این عرصه است.
مرحله نهایی چهارمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات 3 و 4 اسفند 95 به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین