صفاری:  در صورت نقض برجام به برجام پایبند نمی مانیم
0 -

صفاری: در صورت نقض برجام به برجام پایبند نمی مانیم

صفاری:  در صورت نقض برجام به برجام پایبند نمی مانیم
5 مرداد 1396, 11:07 / کد خبر:12456
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ادامه بدعهدی های آمریکا و عدم پایبندی به برجام، ما هم دیگر به برجام پایبند نمی مانیم.
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت ادامه بدعهدی های آمریکا و عدم پایبندی به برجام، ما هم دیگر به برجام پایبند نمی مانیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، مرتضی صفاری صبح امروز (پنجشنبه) در جمع خبرنگاران در پاسخ به خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه ترامپ تهدید کرده که برجام را تایید نمی کنیم، اظهار کرد: در صورت عدم پایبندی آمریکا به برجام و یا نقض آن ایران هم دیگر به برجام پایبند نخواهد ماند.

وی افزود: در صورت خروج یک طرفه آمریکا از برجام، جمهوری اسلامی ایران هم دیگرهیچ الزامی به رعایت مفاد و اجرای آن نخواهد داشت و قطعا اقدام متقابلی انجام می شود.

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس پیرامون وضع تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: اعمال تحریم های یک جانبه و ظالمانه که از طرف آمریکا در حال وضع شدن است، بحث جدیدی نیست و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون آمریکایی ها همواره با ملت ایران دشمنی کرده و ایران را تحریم کرده اند.

وی تصریح کرد: تحریم های آمریکا در سال های اخیر به خصوص در حوزه هسته ای به اوج خود رسیده بود و آن ها سخت ترین تحریم ها را بر کشور تحمیل کردند ولی خود آن ها هم فهمیدند که ملت ما در مقابله با تحریم ها هیچ هراسی ندارند.

صفاری خاطرنشان کرد: طبق برجام آمریکا دیگر نباید ایران را تحریم می کرد، ولی متاسفانه آمریکایی ها بازهم بدعهدی کرده و با مصوبه جدید کنگره و مجلس نمایندگان، در حال تحریم ایران هستند که  قطعا  پاسخی قاطع به این موضوع داده می شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که کمیته نظارت بر برجام باید نقض برجام را تایید کند تا اقدامات بعدی انجام شود، خاطرنشان کرد: این کمیته هنوز به این جمع بندی نرسیده است که برجام نقض شده و هر زمان به این جمع بندی رسید به این نقض پاسخ مناسبی می دهیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 26 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics