کشف سه شاه کبرا از قوطی چیپس

کشف سه شاه کبرا از قوطی چیپس

کشف سه شاه کبرا از قوطی چیپس
6 مرداد 1396, 13:43 / کد خبر:12552
مقام‌های آمریکایی گفته‌اند یک مرد در ایالت کالیفرنیا پس از کشف سه مار شاه کبرای زنده در تعدادی قوطی چیپس بازداشت شده است.
مقام‌های آمریکایی گفته‌اند یک مرد در ایالت کالیفرنیا پس از کشف سه مار شاه کبرای زنده در تعدادی قوطی چیپس بازداشت شده است.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مقام‌های آمریکایی گفته‌اند یک مرد در ایالت کالیفرنیا پس از کشف 3  شاه کبرای زنده در تعدادی قوطی چیپس بازداشت شده است.
بر اساس گزارش skynews، این قوطی‌ها داخل بسته‌ای بودند که روی آنها آدرس این  مرد نوشته شده بود.
این مرد «رودریگو فرانکو»(Rodrigo Franco)، 34 ساله بود که در لس‌آنجلس  آمریکا دستگیر و متهم به واردات غیرقانونی شده است.
مقامات گمرک مارها را که طول هر کدام بیش از یک و نیم متر است به هنگام بازرسی بسته‌ای پیدا کردند که در ماه مارس به آدرس این مرد فرستاده شده بود.
در این بسته همچنین سه لاکپشت نرم کاسه چینی آلبینو کشف شد.
دادستانی گفته است ماموران با مجوز دادگاه، خانه این فرد را بازرسی کرده‌اند و در اتاق خواب کودکان، حیوانات زنده‌ای را کشف کرده‌اند، از جمله یک تمساح مورلت، لاک‌پشت‌های گازگیر الیگاتور، لاک‌پشت گازگیر معمولی و پنج لاک‌پشت الماسی که همه آنها جز گونه‌های تحت حفاظت در آمریکا هستند.
به گفته مقام‌های آمریکایی، ظاهرا فرانکو با فردی در آسیا در مورد ارسال لاک‌پشت‌ها از هنگ کنگ به آمریکا پیامک رد و بدل کرده است.
بر اساس اسناد دادگاه در این پیامک‌ها «فرانکو» گفته است که او قبلا نیز کبراهای زنده به دست آورده است و قصد داشته 5 مار را به خویشاوندانش در ایالت ویرجینیا بدهد.
اسناد دادگاه نشان می‌دهد او همچنین به فرد دیگری گفته بود که قبلا 20 شاه کبرا در دو بسته دیگر وارد کرده بوده اما همه آنها به هنگام حمل و نقل جان دادند.
مقام‌های آمریکایی به روزنامه لس آنجلس تایمز گفته‌اند که دو کبرا از سه کبرای که در ماه مارس توقیف شدند، در باغ وحش سن دیگو هستند در حالی که کبرای سوم به دلایل نامعلوم مرده است.
در صورت مجرم شناخته شدن،فرانکو،با 20 سال محکومیت به زندان روبرو خواهد شد.
   
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹، شماره 3999 ؛ 04 بهمن 1399
روزنامه اصفهان امروز  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین