کشف جسد با دست و پای بسته زیر شعله آتش

کشف جسد با دست و پای بسته زیر شعله آتش

کشف جسد با دست و پای بسته زیر شعله آتش
16 مرداد 1396, 11:11 / کد خبر:13681
جسد مردی که با دست و پاهای بسته زیر میز کار تعمیرگاه لوازم الکترونیکی قرار داشت، پس از اطفای شعله های آتش در تعمیرگاه نمایان شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت.
روزنامه خراسان: جسد مردی که با دست و پاهای بسته زیر میز کار تعمیرگاه لوازم الکترونیکی قرار داشت، پس از اطفای شعله های آتش در تعمیرگاه نمایان شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفت.
 
صبح روز گذشته هنگامی که قاضی ویژه قتل عمد مشهد برای رسیدگی به پرونده جنایی به منطقه آبروان عزیمت کرده بود، ماموران انتظامی با وی تماس گرفتند و به نقل از آتش نشانان مشهد، از وجود جسدی در زیر شعله های آتش خبر دادند.
 
به دنبال دریافت این خبر و با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا، بلافاصله قاضی «کاظم میرزایی» رسیدگی به پرونده جنایی در آبروان را نیمه تمام رها کرد و به همراه کارآگاهان اداره جنایی عازم خیابان رسالت مشهد شد. نیروهای آتش نشان که در محل حضور داشتند در تشریح ماجرا به مقام قضایی گفتند: باگزارش حادثه آتش سوزی در تعمیرگاه لوازم صوتی و تصویری به محل وقوع آتش سوزی عزیمت کردیم. شعله های آتش هنوز گسترش نیافته بود اما دود زیادی از مغازه بیرون می زد که بلافاصله عملیات اطفا را آغاز کردیم.
 
در همین هنگام وقتی به دنبال کانون وقوع آتش سوزی بودیم تا علت عمدی و یا غیرعمدی بودن حریق را مشخص کنیم ناگهان در زیر میز کار تعمیرگاه با پیکر بی جان مردی روبه رو شدیم که دست و پاهایش با کابل برق بسته شده و آثاری از جراحت روی بدنش نمایان بود به همین دلیل بلافاصله موضوع را به کلانتری محل اطلاع دادیم.
 
لحظاتی بعد و با صدور دستوری از سوی قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که عامل یا عاملان جنایت با 3 ضربه چاقو مرد 42 ساله تعمیرکار را مجروح کرده اند اما پزشکی قانونی در بررسی های مقدماتی عنوان کرد که احتمالا مرد مذکور هنگام وقوع آتش سوزی زنده بوده و بر اثر دود گرفتگی جان خود را از دست داده است.
 
این درحالی بود که آثار 3 ضربه چاقو بر پشت و شکم مقتول دیده می شد بنابراین به  دستور قاضی میرزایی، جسد این مرد برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات درباره چگونگی وقوع حادثه آغاز شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹، شماره 3900 ؛ 08 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین