پیرمردهای لیگ برتر
0 -

رونمایی از مسن ترین بازیکنان لیگ هفدهم

پیرمردهای لیگ برتر

پیرمردهای لیگ برتر
21 مرداد 1396, 15:27 / کد خبر:14191
با خداحافظی بازیکنانی مثل رضا عنایتی، ابراهیم صادقی، محرم نویدکیا و هادی عقیلی از فوتبال لیگ برتر، چندین بازیکن پابه‌سن گذاشته مهم خود را از دست داد.به گزارش سایت 90، با اعلام اسامی ۱۶ تیم لیگ برتری از سوی سازمان لیگ مشخص شد که حدود ۲۰ بازیکن بالای ۳۴ سال در لیگ هفدهم حضور دارند. بیشتر این پیرمردها، مدافع یا دروازه‌بانند. اگر قرار باشد تیمی از بازیکنان پیر لیگ تشکیل شود تیم زیرخواهد بود...

اصفهان زیبا: با خداحافظی بازیکنانی مثل رضا عنایتی، ابراهیم صادقی، محرم نویدکیا و هادی عقیلی از فوتبال لیگ برتر، چندین بازیکن پابه‌سن گذاشته مهم خود را از دست داد.به گزارش سایت 90، با اعلام اسامی ۱۶ تیم لیگ برتری از سوی سازمان لیگ مشخص شد که حدود ۲۰ بازیکن بالای ۳۴ سال در لیگ هفدهم حضور دارند. بیشتر این پیرمردها، مدافع یا دروازه‌بانند. اگر قرار باشد تیمی از بازیکنان پیر لیگ تشکیل شود تیم زیرخواهد بود:

 

 

     دروازه‌بان: رحمان احمدی(پیکان)- ۳۷ سال
دروازه بان پیکان چند روز پیش ۳۷ سالگی خود را جشن گرفت. او در فصل قبل خوب کار کرد و با اینکه چند روز پیش، سه گل از پارس جنوبی جم دریافت کرد، با این حال همچنان یک بازیکن قابل اعتماد است. احمدی این فصل هم به صورت ثابت بازی خواهد کرد. محمدحسین عین افشار( سیاه‌جامگان) و سید محمد حسینی( سپیدرود)، مهدی رحمتی( استقلال تهران) دیگر دروازه‌بانان مسن لیگ محسوب می شوند.

 

 

     مدافع: محسن بنگر( نفت تهران)- ۳۸ سال و یک ماه
بنگر با پیوستن به نفت تهران نشان داد که دست بردار نیست. او چند روز پیش وارد ۳۸ سالگی خود شد و می خواهد حداقل یک فصل دیگر ادامه دهد. بنگر پس از یک فصل نه چندان مطلوب در تراکتورسازی می خواهد ثابت کند که تمام نشده است. بنگر دومین بازیکن پیر لیگ است.

 

 

     مدافع: مرتضی اسدی( صنعت نفت آبادان)- ۳۷ سال و پنج ماه
در ۳۷ سالگی از گسترش فولاد به نفت آبادان منتقل شد تا ثابت کند هنوز هم می‌خواهد در سطح اول لیگ بازی کند. اسدی بی سروصدا در لیگ ادامه می دهد و معمولا هم نمایش قابل قبولی دارد.

 

 

     مدافع: امیر حسین صادقی( پیکان)- ۳۵ سال و  ۱۱ ماه
صادقی چند روز دیگر وارد ۳۶ سالگی می شود. او فصل گذشته بسیار خوب کار کرد و نشان داد هنوز کیفیت خوبی دارد. صادقی دومین نماینده پیکان در تیم پیرمردهاست.

 

 

     مدافع: محمد نصرتی( نفت تهران)- ۳۵ سال و ۷ ماه
نصرتی با یک ماه پیرتر بودن نسبت به سیدجلال حسینی موفق شد وارد تیم پیرمردها شود. تصور می شد او دیگر نمی‌خواهد بازی کند؛ اما به نفت تهران پیوست و در هفته اول گل زد. در خط دفاعی به غیر از چهار بازیکنی که به تیم منتخب پیرمردها راه پیدا کردند باید به سیدجلال حسینی، عبدالله کرمی، احمد آل نعمه، وحید حمدی‌نژاد( پارس جنوبی) و هادی موسوی( سپیدرود) هم اشاره کرد.

 

 

     هافبک: ابوالفضل ابراهیمی( پیکان)- ۳۴ سال و ۱۰ ماه
پیکان همچنان در تکمیل تیم پیرمردها نقش دارد. این هافبک تقریبا ۳۵ ساله دومین فصل حضورش در پیکان را تجربه می کند. مجید جلالی از ابراهیمی راضی است.

 

 

     هافبک: ایمان مبعلی( فولاد خوزستان)- ۳۴ سال و ۹ ماه
مبعلی در فصل قبل با ۳۴ سال سن یکی از بهترین پاسورهای لیگ بود. او این فصل پس از ۱۲ سال به فولاد خوزستان بازگشت تا در آستانه ۳۵ سالگی ارزش های خودش را نشان دهد.

 

 

     هافبک: محمد نوری(تراکتورسازی)- ۳۴ و ۷ ماه
نوری مجبور است در ۳۴ سالگی بار خط میانی تراکتورسازی را به دوش بکشد. کمبود بازیکن در تراکتورسازی وظیفه این بازیکن را بیشتر کرده است. محمد نوری مسن‌ترین بازیکن تراکتورسازی محسوب می شود. آندرانیک تیموریان یک ماه کم آورد تا جای نوری را بگیرد.

 

     هافبک: حسین بادامکی( سیاه‌جامگان)- ۳۵ سال و ۱۱ ماه
حسین بادامکی در این سن دوباره شکوفا شده است. او در بقای سیاه‌جامگان در فصل گذشته نقش مهمی ایفا کرد. این فصل هم شروعی طوفانی داشته است. بادامکی به زودی ۳۶ ساله می شود.

 

 

     مهاجم: مهدی رجب‌زاده( ذوب آهن) - ۳۹ سال و یک ماه
کاپیتان ذوب آهن دست بردار نیست و همین هفته یک گل زیبا زد. رجب زاده با ۳۹ سال سن، پیرترین بازیکن لیگ برتر محسوب می شود و عنوان کرده می‌خواهد ادامه بدهد. رجب زاده سومین گلزن تاریخ لیگ است و این فصل می‌تواند خود را به رده دوم برساند.

 

     مهاجم: سهیل حق شناس( سپیدرود)- ۳۵ سال و یک ماه
مهاجم کهنه کار سپیدرود در این هفته موفق شد گلزنی در لیگ برتر را هم تجربه کند. گفته می شود او در همین روزها از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 

     سرمربی: اکبر میثاقیان(سیاه‌جامگان)- ۶۴ سال و سه ماه
بدون شک بهترین گزینه برای هدایت تیم پیرمردها اکبر میثاقیان ۶۴ ساله است. او پیرترین سرمربی لیگ است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین