فرار سعودی ها از شکست برابر پرسپولیس
0 -

پرسپولیس یک - الهلال یک

فرار سعودی ها از شکست برابر پرسپولیس

فرار سعودی ها از شکست برابر پرسپولیس
3 اسفند 1395, 20:45 / کد خبر:1481
تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقال الهلال متوقف شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز از گروه D این رقابت‌ها پرسپولیس ایران از ساعت ۱۸:۳۰ در مسقط میزبان الهلال عربستان بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار محسن مسلمان در دقیقه ۶۸ گلزنی کرد و کارلوس ادواردو در دقیقه ۸۲ گل مساوی را برای الهلال به ثمر رساند.

در نیمه نخست این دیدار شاگردان برانکو ایوانکوویچ بازی نسبتا خوبی را به نمایش گذاشتند و اجازه ندادند که مهاجمان الهلال فرصت آنچنانی را روی دروازه‌شان خلق کنند. پرسپولیسی‌ها هم یک فرصت خطرناک برای باز کردن دروازه داشتند که با بی‌دقتی وحید امیری این فرصت از دست رفت.

وحید امیری در دقیقه ۱۰ بازی پشت محوطه جریمه الهلال صاحب توپ شد و با یک ضربه پای چپ قصد داشت دروازه را باز کند که توپ را دروازه‌بان حریف مهار کرد.

در آغاز نیمه دوم باز هم شاهد بازی متعادلی از سوی هر دو تیم بودیم اما پرسپولیسی‌ها با گذشت زمان بر بازی مسلط شدند و کمی بهتر از حریف عمل کردند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ با استفاده از معدود فرصت‌های خودشان در دقیقه ۶۸ توسط محسن مسلمان به گل رسیدند. پس از اوتی که وحید امیری به روی دروازه پرتاب کرد با برگشت توپ توسط مدافعان الهلال محسن مسلمان پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه زمینی و زیبا، دروازه الهلال را باز کرد.

در ادامه یاران الهلال فشا زیادی روی دروازه پرسپولیس آوردند تا اینکه در دقیقه ۸۱ توسط کارلوس ادواردو به گل رسیدند. ارسال کرنر و اشتباه مدافعان پرسپولیس در جاگیری باعث شد ادواردو در فضای خالی و با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 29 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین