مهمترین هدف آینده‌سازان، شکست خیبر خرم‌آباد است
0 -

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده‌سازان:

مهمترین هدف آینده‌سازان، شکست خیبر خرم‌آباد است

مهمترین هدف آینده‌سازان، شکست خیبر خرم‌آباد است
5 اسفند 1395, 12:27 / کد خبر:1574
سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده‌سازان درباره بازی فردای این تیم در مقابل تیم خیبر خرم‌آباد، گفت: تمامی تلاش خود را برای شکست خیبر خرم‌آباد انجام خواهیم داد تا جایگاه خود را در بالای جدول حفظ کنیم و به دنبال قهرمانی باشیم.

سمیه شهبازی درباره بازی‌های باقی‌مانده تا پایان فصل افزود: با توجه به بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل اگر با بم مساوی کنیم هم برای قهرمانی‌مان کافی است. در حال حاضر جدی‌ترین رقیب ما تیم شهرداری بم است که با یک امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار دارد و ما ابتدا به مصاف خیبر خرم‌آباد رفته و پس از شکست این تیم میزبان شهرداری بم در اصفهان باشیم.

وی ادامه داد: در شرایط حساس کنونی هیچ تیمی را نمی‌توان دست‌کم گرفت و از آنجایی که ما در نیم فصل اول هیچ باختی نداشتیم تمام تیم‌ها در مقابل ما با انگیزه‌ای دوچندان بازی می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان آینده‌سازان تاکید‌ کرد: با توجه به اینکه به روزهای پایانی لیگ فوتبال نزدیک شده و بالطبع به هدفمان که قهرمانی این رقابت‌هاست نزدیک می‌شویم، قطعاً برای پیروزی در تمام بازی‌های باقیمانده به میدان قدم می‌گذاریم.

وی در خصوص مصاف با تیم خیبر خرم‌آباد افزود: به دلیل داشتن چند بازیکن محروم و مصدوم، با تغییر بازیکنان و ترکیب داخل زمین به مصاف این تیم می‌رویم و مطمئن هستم که بازیکنان جایگزین به بهترین نحو بازی خواهند کرد.

شهبازی افزود: به دلیل داشتن حضور بازیکنان و همچنین خودم در اردوی بزرگسالان و جوانان، پیش از سفر به خرم‌آباد ما فقط یک جلسه تمرین در‌ زمین خودمان داشتیم و پیش از بازی با خیبر نیز یک جلسه تمرین در زمین این تیم خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98، شماره 3494 ؛ 05 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز پنجشنبه 5 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین