«حمید صفت»، گرفتار خشم لحظه ای شده است
0 -

«حمید صفت»، گرفتار خشم لحظه ای شده است

«حمید صفت»، گرفتار خشم لحظه ای شده است
4 شهریور 1396, 09:31 / کد خبر:15817
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران درپستی اینستاگرامی نوشت: «حمید صفت دچار خشم لحظه‌ای شده است. حال آنکه کنترل خشم نقش مهم و کلیدی در کاهش جرایمی چون قتل دارد.»
روزنامه ایران: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران درپستی اینستاگرامی نوشت: «حمید صفت دچار خشم لحظه‌ای شده است. حال آنکه کنترل خشم نقش مهم و کلیدی در کاهش جرایمی چون قتل دارد.»
 
محمد شهریاری اظهار داشت: حمید صفت رو میگم.  همین که اینقدر رو قاتل بودنش مانور دادیم. ایشون رو دیروز باهاش صحبت کردم. آروم و متین. سرش پایین بود و با حجب و حیا جواب می‌داد. اونم قربانی خشم لحظه‌ای شده بود. این همه جنجال و هیاهو برای بردن آبروی این بنده خدا!خوب ناخواسته مرتکب قتل شده حالا فرضاً عمدی.
 
باید بی‌آبرویش کرد؟کاش اونم یه مقدار صبر داشت و کنترل خشم و غضب لحظه‌ای.کنترل خشم و هیجان نقش مهمی در جلوگیری از قتل دارد و این همان پیشگیری غیر کیفری است. بروز قتل‌های روزمره این گونه، توجه به این موضوع را بیشتر مطالبه می‌کند.
 
با کمی صبر و تحمل می‌شود این خشم و عصبانیت را به رفتار بهنجار و اجتماعی تبدیل کرد. نباید فراموش کرد کارکردهای نهادهایی همچون خانواده، مدرسه و رسانه و سایر در این خصوص نقش تعیین کننده‌ای است.به امید اینکه شاهد وقوع چنین قتل‌هایی نباشیم.
 
این خواننده 26 ساله «رپ» عصر سه شنبه 24 مرداد در خانه با پدرخوانده‌اش به مشاجره پرداخته و درگیر شده بود. ساعاتی بعد این مرد 66 ساله که گفته شده مبتلا به بیماری هم بوده به بیمارستان انتقال یافت اما او چند روز بعد روی تخت بیمارستان جان باخت.
 
متهم پس از دستگیری و در جلسات بازپرسی اتهام قتل عمد را رد کرد و تنها به درگیری در دفاع از مادرش اعتراف کرد و مدعی شد به‌دلیل اینکه ناپدری‌اش بارها مادرش را کتک زده بود با اومشاجره کرده بود که این اتفاق ناخواسته رخ داد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸، شماره 3654 ؛ 23 آبان 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 23 آبان ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین