تکذیب خرید خودروی لوکس توسط کمیته امداد
0 -

از سوی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مطرح شد:

تکذیب خرید خودروی لوکس توسط کمیته امداد

تکذیب خرید خودروی لوکس توسط کمیته امداد
19 شهریور 1396, 11:39 / کد خبر:17578
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مبلغ اندکی به برخی مددجویان کمیته امداد پرداخت شده و از کارت بازرگانی آنها برای واردات خودروی لوکس استفاده شده است.

مبلغ اندکی به برخی مددجویان کمیته امداد پرداخت شده و از کارت بازرگانی آنها برای واردات خودروی لوکس استفاده شده است.

پرویز فتاح در گفت وگو با  خانه ملت، درباره انتشار اخباری مبنی بر خرید خودروهای لوکس توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: این موضوع در دوره گذشته مطرح شده و مربوط به این دوره نیست، اما اصل این موضوع از اساس نادرست است، چرا که  مسئولان گمرک و سایر دستگاه ها بر خرید و واردات خودروها نظارت دارند  و از سوی همگی تایید شده که خرید خودروی لوکس توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) صحت ندارد. رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه برخی از مددجویان که در مناطق مرزی زندگی می‌کنند همانند تمامی مردم مناطق مرزی  کارت های بازرگانی دارند، افزود:ممکن است به آنها پول اندکی به این مددجویان داده‌ شود و کارت آنها اخذ شده و با این کارت خودرو وارد شده باشد، که این موضوع به کمیته امداد خمینی (ره) ارتباطی ندارد و کاری شخصی بوده که انجام شده است، البته تعداد آن اندک بوده و از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) نبوده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه  بخشی از متصرفات املاک به عنوان پشتوانه ایتام و نیازمندان از سوی امام خمینی(ره) در اختیار کمیته امداد قرار داده شده است، ادامه داد:  برخی از این املاک  فروخته شده و برخی فروش نرفته است، اما در این راستا تحت ضوابط و قوانین عمل می‌شود و اگر هر تذکری از سوی سازمان میراث فرهنگی یا شهرداری به کمیته امداد داده شده رعایت شده است مگر اینکه آنها غافل شده و تذکر و درخواستی نداشتند. رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: ساختمان سوهانک به دولت فروخته شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸، شماره 3678 ؛ 21 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 21 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین