نمایش
0 -

کارگردان تئاتر اصفهان :

نمایش "اعترافاتی درباره زنان" در تالار هنر اصفهان به روی صحنه می‎رود

نمایش
25 شهریور 1396, 15:40 / کد خبر:18426
کارگردان تئاتر اصفهان گفت: نمایش "اعترافاتی درباره زنان" نوشته محمدامیر یاراحمدی تا ۳۰ شهریورماه در تالار هنر به روی‌ صحنه می‌رود.
کارگردان تئاتر اصفهان گفت: نمایش "اعترافاتی درباره زنان" نوشته محمدامیر یاراحمدی تا ۳۰ شهریورماه در تالار هنر به روی‌ صحنه می‌رود.
کیوان احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: نمایش "اعترافی درباره زنان" توشته محمدامیر یاراحمدی است که زندگی مردی را روایت می‌کند که در اثر یک اتفاق ساده در زندگی شغلی خود با تغییرات بزرگی در زندگی شخصیش مواجه می‌شود.
وی افزود: این نمایش داستان تغییر روابط این مرد با تمام زنان اطرافش است که بهنام شمسایی در نقش اصلی و ملیحه میمنی، فریناز مهرآذر و شادی تیموری از بازیگران این نمایش هستند.
کارگردان تئاتر اصفهان تصریح کرد: "اعترافاتی درباره زنان" اجرای خود را از روز 19 شهریور ماه در سالن پلاتو تالار هنر آغاز کرده و این نمایش تا 30 شهریورماه ساعت 18:45 به روی صحنه می‌رود.
وی پیرامون استقبال از نمایش "اعترافاتی درباره زنان" بیان کرد:  این نمایش در حدود یک سال زمان برد تا برای اجرای عموم آماده شود و متاسفانه به دلیل عدم حمایت مسئولان فقط توانستیم سالن پلاتو تالار هنر را برای اجرای عموم بگیریم که با تغییراتی که در این سالن انجام دادیم توانستیم سالن پلاتو را به نمایش دانشجویی تبدیل کنیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3458 ؛ 02 اسفند 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین