رفتن گیوه کنسل شد، رفتن برهانی مشروط
0 -

شرایط دشوار دو باشگاه بانک سرمایه و دانشگاه آزد برای لژیونری بازیکنان خود

رفتن گیوه کنسل شد، رفتن برهانی مشروط

رفتن گیوه کنسل شد، رفتن برهانی مشروط
14 دی 1395, 17:14 / کد خبر:186
پس از کش و قوس های بسیار در خصوص لژیونری دو بازیکن سوپر لیگ بانوان کشور، بلاخره باشگاه های این دو تیم تصمیم نهایی خود را اعلام کردند. دانشگاه آزاد با جدایی زینب گیوه در نیم فصل دوم مخالفت کرد اما بانک سرمایه با جدایی مشروط مائده برهانی موافقت کرده است.

در خبرها آمده است که باشگاه بانک سرمایه به‌شرط جذب بازیکن خارجی و جایگزین برای مائده برهانی، با جدایی این بازیکن از تیم والیبال بانوان این باشگاه موافقت کرده است. به گزارش والیبال ایران؛ مائده برهانی بنا به مصوبه جلسه هیئت‌رئیسه باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه، سرمربی تیم بانوان بانک سرمایه ظرف 48 ساعت آینده نسبت به جذب یک بازیکن خارجی در سطح مائده برهانی اقدام خواهد کرد و بعدازآن در صورت موافقت فدراسیون والیبال و رعایت کلیه شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران انتقال بازیکن ملی‌پوش تیم بانک سرمایه به باشگاه «شومن کلاب» بلغارستان بلامانع خواهد بود. مهندس سعادتمند، مدیرعامل بانک سرمایه در این خصوص اظهار داشت: در صورت تضمین قهرمانی تیم بانوان بانک سرمایه از سوی خانم شعبانیان، باشگاه بودجه بیشتری برای عقد قرارداد با بازیکن خارجی نسبت به مائده برهانی در اختیار تیم بانوان خواهد گذاشت.

همچنان در حال مذاکره با بازیکن برزیلی هستیم

سرمربی تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه با جدایی و لژیونر شدن زینب گیوه، کاپیتان دانشگاه آزاد در پایان نیم‌فصل اول موافقت کرده است نیز گفت: جلسه اولیه‌ای در این خصوص برگزار شد و مسئولان باشگاه با جدایی گیوه مخالفت کردند. وی ادامه داد: من به‌عنوان سرمربی دانشگاه آزاد در صورت رضایت مدیران دانشگاه آزاد مخالفتی با جدایی گیوه ندارم. به‌هرحال این اتفاق به سود والیبال بانوان است و آن را باید به فال نیک گرفت؛ اما موضوع مهمی که وجود دارد این است که در درجه اول باید منافع باشگاه در نظر گرفته شود خصوصاً اینکه از ابتدای فصل صحبتی در مورد جدایی گیوه نشده بود و با توجه به اینکه در این شرایط نمی‌توان بازیکنی در کیفیت گیوه، جایگزین او کرد، قطعاً تیم ما از این انتقال ضربه خواهد خورد. وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت مذاکره با «سلنا» دریافت‌کننده برزیلی که قرار بود تکلیفش تا پایان این هفته مشخص شود نیز گفت: کماکان در حال مذاکره هستیم و هنوز پیوستن این بازیکن به دانشگاه آزاد قطعی نشده است. مریم هاشمی در پایان با انتقاد از عدم برگزاری مسابقات به شکل پلی‌آف گفت: اضافه شدن اسپانسرهای جدید و پخش شدن بازیکنان ملی‌پوش در تیم‌های مختلف اتفاق بسیار خوبی است که ما از آن استقبال می‌کنیم اما ای‌کاش لیگ برتر بانوان هم پلی‌آف داشت تا تکلیف قهرمان به این شکل مشخص شود.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98، شماره 3517 ؛ 01 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 1 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین