معرفی ۲ فلش مموری‌ تاره ایپسر
0 -

معرفی ۲ فلش مموری‌ تاره ایپسر

معرفی ۲ فلش مموری‌ تاره ایپسر
29 شهریور 1396, 19:48 / کد خبر:19081
اپیسر، فلش مموری‌های,OTG AH۷۳۰ و AH۷۵۰ را معرفی کرد.

اپیسر، فلش مموری‌های,OTG AH۷۳۰ و AH۷۵۰ را معرفی کرد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا،فلش‌مموری‌های AH۷۳۰/AH۷۵۰ با دو اینترفیس USB ۲.۰ و USB ۳.۱ Gen۱ بسیار باریک طراحی شده اند و فقط ۴.۵ گرم وزن دارند.

این دو محصول با بدنه فلزی براق که دارای دری با قابلیت ۳۶۰ درجه چرخش ساخته شده اند تا محافظت بهتری از محصول را فراهم کند. یک سوراخ بر روی این محصول تعبیه شده که به شما اجازه می‌دهد این فلش مموری را به لوازم شخصی خود آویزان کنید.

حافظه تلفن همراه خود را با سرعت انتقال بالا ارتقا دهید

برای خالی کردن حافظه فلش یا مشاهده ظرفیت آن می‌توانید فلش را به موبایل وصل کنید یا اینکه محصول را به کامپیوتر خود وصل کنید و از سرعت بالای (AH۷۵۰(USB ۳.۱ Gen۱ و (AH۷۳۰(UEB۲.۰ لذت ببرید.

اگر می‌خواهید فیلم مورد علاقه‌تان را بدون استفاده از حجم گوشی خود مشاهده کنید می‌توانید آن را از کامپیوتر خود به این فلش مموری ها انتقال داده و آن را به گوشی وصل کنید و در هرکجا و هر زمان آن را مشاهده کنید.

چرخش به هر جهت تنها با یک حرکت

تیغه فلزی دور این محصول می‌تواند به راحتی بچرخد و قسمتی که بلا استفاده است را محافظت کند. این درپوش متصل به محصول بوده و به هیچ عنوان از آن جدا نمی‌شود همچنین باعث می‌شود شما نگران گم شدن آن نباشید.

سازگاری با انواع نرم‌افزارها

این محصول در حافظه‌های ۸G,۱۶G,۳۲G و ۶۴G ارائه شده که با دستگاه‌های اندرویدی که دارای عملکرد OTG هستند سازگار است، در کامپیوترها هم به همین صورت است که شامل: Windows ۱۰/۸/۸.۱/۷, Linux Kernel ۲.۶.X and MAC OS ۱۰.۶.X و بالاتر می‌شود. برنامه FileBridge مخصوص شرکت اپیسر است که طراحی شده برای مدیریت فایل های فلش مموری بر روی گوشی.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 22 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین