مدیر خانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان گفت: نگین نقیه یکی از اعضای خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان موفق به کسب جایزه نخست بیست و هشتمین جشنواره جهانی "اولنس کارتوناله" بلژیک شد.
پیام پور فلاح در گفت‌وگو با تسنیم  با اشاره به فعالیت‌های کاریکاتوریست‌های اصفهانی اظهار داشت: سال گذشته بالای 155 عنوان، اصفهانی‌ها در جشنواره‌های خارجی رتبه آوردند که برخی از افراد در جشنواره‌های ملی نیز حضور داشتند که با جمع جشنواره‌های جهانی بین 20 تا 25  عنوان را اصفهانی‌ها در جشنواره‌های خارجی و ملی کسب کردند.
وی افزود: حوزه هنری اصفهان برای حمایت از کاریکاتوریست‌های اصفهان بسته‌های حمایتی عرضه می‌کند به این گونه که هزینه‌های پستی را به دلیل گران بودن خودش پرداخت می‌کند.
مدیرخانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان گفت: در راستای این افتخارات نگین نقیه یکی از اعضای خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان موفق به کسب جایزه نخست بیست و هشتمین جشنواره جهانی "اولنس کارتوناله" بلژیک شد. این هنرمند اصفهانی موفق شد در بیست و هشتمین دوره این جشنواره که با دو موضوع کشاورزی و حقوق بشر برگزار می‌شد، جایزه نخست را کسب کند.
پورفلاح تصریح کرد: جشنواره کاریکاتور "اولنس کارتوناله" یکی از معتبرترین جشنواره های سالانه کارتون است که در دو بخش جوانان زیر 15 سال و بزرگسالان 16 سال به بالا برگزار شد و هر هنرمند می توانست حداکثر 5 اثر در ابعاد A4 را به این جشنواره ارائه کند.