سرمربی تیم والیبال رعد پدافند کاشان گفت: امیدواریم در بازی‌های پیش‌رو بهتر عمل کرده و با رفع نقاط ضعف تیم و انجام  برنامه‌های مدنظر حضور پر رنگ‌تری در لیگ برتر داشته باشیم.
به گزارش تسنیم ، تیم والیبال رعد پدافند کاشان که به عنوان تنها نماینده استان اصفهان در مسابقات لیگ برتر والیبال کشور حضور دارد در نخستین گام نتیجه مسابقه را به حریف مازندرانی خود واگذار کرد.
حمید خراسانی، سرمربی تیم والیبال رعد پدافند کاشان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره آغاز لیگ برتر والیبال و شکست تیم رعد پدافند کاشان مقابل تیم سازمان عمران شهرداری ساری گفت: بازی خوبی را برگزار کرده و بازیکنان نهایت تلاش خود را در مسابقه به کار بردند و رقابت به صورت پایاپای پیش رفت، متأسفانه در این دیدار  با اشتباهات کوچک بازیکنان شکست خوردیم اما به آینده تیم امیدواریم.
وی تصریح کرد: امیدواریم در بازی‌های پیش‌رو بهتر عمل کرده و با رفع نقاط ضعف تیم و انجام  برنامه‌های مدنظر به همراه افزایش نقاط قوت تیم، حضور پر رنگ‌تری در لیگ برتر داشته باشیم، بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برند و بازیکن مصدومی نیز نداریم.
سرمربی تیم والیبال رعد پدافند کاشان گفت: خوشبختانه بازی روال عادی خود را طی کرد و برای نخستین بازی شرایط خوبی را سپری کردیم، ناهماهنگی‌‌هایی در تیم به چشم می‌خورد که آن‌ها را نیز برطرف خواهیم کرد.