دیدار جذاب ۲ تیم گیتی‌پسند و حفاری اهواز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال با نتیجه تساوی ۴ بر ۴ به پایان رسید.
به گزارش تسنیم، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، عصر دیروز  2 تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و حفاری اهواز در ورزشگاه پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند.
این دیدار در حالی آغاز شد که گیتی‌پسند برای جا نماندن از کورس قهرمانی نیاز مبرم به 3 امتیاز آن داشت و در آن سوی میدان نیز حفاری اهواز که در رده چهارم جدول رده‌بندی جای دارد برای رسیدن به جمع مدعیان قهرمانی چشم به حداکثر امتیاز این دیدار دوخته بود.
گیتی‌پسند در این دیدار با ترکیب، سپهر محمدی، ویکتور هوگو، محمد کشاورز، علی اصغر حسن‌زاده و فرشاد شارقی وارد زمین مسابقه شدند.
در آن سوی میدان شاگردان کیارش علاسوند در حفاری اهواز با ترکیب اولیه سجاد بابایی، فرید نمازی، فرهاد توکلی، احمد ملاعلی و شهاب طالبی به میدان رفتند.
نیمه نخست این دیدار با حملات گیتی‌پسند آغاز شد و بازیکنان این تیم چند موقعیت خطرناک بر روی دروازه نماینده اهواز ایجاد کردند اما با واکنش، سجاد بابایی گلر این تیم همراه شد.
در دقیقه دهم این دیدار بر خلاف جریان دیدار گل نخست ملی حفاری توسط فرهاد توکلی، بازیکن ملی‌پوش این تیم به ثمر رسید.
در ادامه و بر روی یک ضد حمله در دقیقه 13 نیمه نخست این دیدار گل دوم تیم حفاری توسط احمد ملاعلی به ثمر رسید.
در دقیقه 16 این دیدار محمد کشاورز، کاپیتان تیم فوتسال گیتی‌پسند گل اول قرمزپوشان اصفهانی را به ثمر رساند تا امید به اردوی گیتی‌پسند برگردد.
در ادامه حملات گیتی‌پسند سعید افشار، در دقیقه 17 گل تساوی نماینده فوتسال اصفهان را ثمر رساند.
در دقیقه 18 نیمه نخست و روی یک ضربه کرنر فرید نمازی گل سوم تیم حفاری را به ثمر رساند تا بار دیگر بازی به سود حفاری پیش افتد.
نیمه نخست این دیدار با نتیجه 3 بر 2 به سود حفاری اهواز به پایان رسید.
نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که گیتی‌پسند برای کسب 3 امتیاز این دیدار نیاز مبرم به گل داشت و بازی را با حملات بی وقفه خود آغاز کرد.
در دقیقه سوم نیمه دوم این دیدار احمد اسماعیل‌پور از روی یک ضربه کرنر و یک ضربه بسیار زیبا دروزاه حفاری را باز کرد تا این دیدار بار دیگر به تساوی انجامد.
در دقیقه 17 نیمه دوم و روی یک ضد حمله تیم حفاری اهواز صاحب یک موقعیت خطرناک شد و توسط شهاب طالبی صاحب گل چهارم شد.
در ادامه شاگردان افضل بازی 5 نفره را در دستور کار خود قرار دادند و در دقیقه 18 توسط اصغر حسن‌زاده به گل رسید.
در این نیمه تیم حفاری 2 بار تیر دروازه گیتی‌پسند را لرزاند تا شاگردان افضل با خوش شانسی به تساوی در این دیدار دست یابند.
در پایان این دیدار با نتیجه تساوی 4 بر 4 به پایان رسید تا شاگردان افضل با یک امتیاز این دیدار، زمین مسابقه را ترک کنند.