خودروی شگفت انگیز فورد جی تی در نروژ

کد خبر: 21552 تاریخ انتشار: 1396/07/19 ؛ ساعت: 11:31 نویسنده: هاجر خانی
فورد جی تی (Ford GT) یکی از شناخته‌شده‌ترین ابرخودروهای کمپانی فورد بوده که به تازگی ویدیویی از جدیدترین مدل آن در جاده اقیانوس اطلس نروژ منتشر شده است.
وب سایت گجت نیوز - کیا علیپور: فورد جی تی (Ford GT) یکی از شناخته‌شده‌ترین ابرخودروهای کمپانی فورد بوده که به تازگی ویدیویی از جدیدترین مدل آن در جاده اقیانوس اطلس نروژ منتشر شده است.
 
 خودروی شگفت انگیز فورد جی تی در نروژ 
معمولا خودروسازان به منظور تبلیغات بیشتر، تازه‌ترین اتومبیل‌های اسپرت خود را در جاده‌های معروف جهان آزمایش می‌کنند؛ شرکت معروف فورد هم در اقدامی این چنین، یکی از شناخته‌شده‌ترین و زیباترین مسیرهای جهان با نام جاده اطلس (Atlantic Road) را انتخاب کرده و آخرین مدل فورد جی تی را در پیچ و خم این جاده به نمایش گذاشته است.

 
خودروی شگفت انگیز فورد جی تی در نروژ 
این اولین باری نیست که فورد یکی از بهترین محصولاتش را در جاده‌های اروپا تست می‌کند؛ این شرکت در گذشته، در مجموعه از ویدیوها که با نام «بهترین جاده‌های اروپا» (Europe’s Greatest Driving Roads) شناخته می‌شود، خودرو فوق‌العاده فورد موستانگ (Mustang) را در مسیرهای رومانی به نمایش گذاشته است. همچنین، جاده‌های اسپانیا هم مدتی پیش میزبان اتومبیل فیستا اس تی (Fiesta ST) بودند.

با این وجود ویدیوهای پیشین در مقایسه با مانور فورد جی تی در جاده اطلس حرفی برای گفتن ندارند؛ این مسیر بسیار کوتاه و تقریبا در حدود 8 کیلومتر طول داشته و عبور از آن در آب و هوای نامساعد ساده نیست. جاده اقیانوس اطلس از جزایر مختلفی می‌گذرد و منطقه‌ی اویوری (Averøy) را به اید (Eide) وصل می‌کند.
 
استیو ساتکلیف (Steve Sutcliffe)، روزنامه‌نگار و ‌چهره اصلی این سری ویدیوها، زیبایی جاده اطلس را غیرقابل باور توصیف می‌کند و معتقد است که رانندگی در این مسیر به وسیله خودرو شگفت‌انگیزی چون فورد جی تی، لذت این تجربه را چند برابر می‌کند.

علاوه بر عبور از جاده اطلس، سازندگان ویدیو فورد جی تی را به بزرگ‌ترین مسیر مسابقه‌ای نروژ، یعنی "Arctic Circle Raceway” بردند و قدرت این سوپر اسپرت را در یک پیست حرفه‌ای به نمایش گذاشتند.
  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
هاجر خانی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
پیاده راه باید چند مسئله را حل کند
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
فردا دیراست!
تندرستی
ویجت ها