برگزاری مسابقات آزاد جایزه بزرگ تنیس در اصفهان
0 -

رئیس هیئت تنیس استان اصفهان:

برگزاری مسابقات آزاد جایزه بزرگ تنیس در اصفهان

برگزاری مسابقات آزاد جایزه بزرگ تنیس در اصفهان
19 مهر 1396, 20:05 / کد خبر:21600
رئیس هیئت تنیس استان اصفهان گفت: مسابقات آزاد جایزه بزرگ تنیس یادواره شهید حججی با حضور ۱۲۰ ورزشکار از امروز به میزبانی اصفهان آغاز می‌شود.
رئیس هیئت تنیس استان اصفهان گفت: مسابقات آزاد جایزه بزرگ تنیس یادواره شهید حججی با حضور ۱۲۰ ورزشکار از امروز به میزبانی اصفهان آغاز می‌شود.
حمیدرضا خوروش در گفت‌وگو با تسنیم درباره مسابقات جایزه بزرگ تنیس اصفهان اظهار داشت: مسابقات آزاد جایزه بزرگ  از نظر فدراسیون بالاترین امتیاز و جایزه را دارا است و از امروز با یاد شهید حججی در ورزشگاه ملل برگزار می‌شود.
وی درباره تعداد بازیکنان حاضر در این مسابقات گفت: حدود 120 نفر از بهترین ورزشکاران ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند و تعدادی از بازیکنان از کشورهای دیگر نیز در این مسابقات حضور دارند.
رئیس هیئت تنیس استان اصفهان تصریح کرد: این مسابقات یک هفته به طول می‌انجامد و در کنار این رقابت‌ها مسابقات زیر 14 سال نیز در ورزشگاه انقلاب در حال برگزاری است.
وی درباره شرایط بازیکنان حاضر در این رقابت‌ها گفت: اصفهان بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و در اکثر مسابقات شانس اول قهرمانی است، شاهین خالدان نفر نخست ایران و عضو تیم ملی تنیس، حمید نداف و فرشاد طلاوند که هر 3 از استان اصفهان بخت‌های اول تا سوم قهرمانی این رقابت‌ها هستند و نیز انوشا شاه‌قلی، از تهران مدعی دیگر قهرمانی در این رقابت‌ها هستند.
خوروش درباره برنامه‌های آتی هیئت در ماه‌های باقی مانده از سال گفت: در قسمت زیرساخت‌ها کارهای خوبی صورت گرفته است و مسابقات جونیور نیز در حال برگزاری است، باشگاه‌های اصفهانی در ورزش تنیس در تابستان فعالیت خوبی داشته و چند هزار نفر وارد این رشته و با ورزش تنیس آشنا شدند.
رئیس هیئت تنیس استان اصفهان افزود: تمرکز ما بیش‌تر کار بر روی کودکان 5 الی 12 سال است که در این راستا فدراسیون نیز کمک بسیاری کرده است، درحال حاضر 6 نفر از مربیان برای ارتقای سطح مربی‌گری درسطح بین المللی به بلغارستان اعزام شدند.
وی با اشاره به کمبود امکانات هیئت از نظز تجهیزات تصریح کرد: در ورزش تنیس زمین، توپ و راکت حرف نخست را می‌زند، با توجه به گران بودن تجهیزات سعی داریم برنامه‌های هیئت را به خوبی پیش ببریم.
خوروش درباره اوضاع مالی هیئت گفت: متأسفانه تمام هیئت‌ها از مشکل مالی رنج می‌برند اما هیئت تنیس استان از حامیان مالی خوبی بهره می‌برد، در تلاش هستیم مشکلات مالی هیئت را با کمک حامیان مالی برطرف کنیم، فدراسیون و اداره کل بودجه زیادی در اختیار هیئت تنیس قرار نمی‌دهد و تلاش می‌کنیم که به صورت مستقل عمل کنیم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 27 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین