5 روز دیگر ثبت نام شوراها آغاز می شود
0 -

فرماندار اصفهان:

5 روز دیگر ثبت نام شوراها آغاز می شود

5 روز دیگر ثبت نام شوراها آغاز می شود
25 اسفند 1395, 12:55 / کد خبر:2197
فرماندار اصفهان گفت: ثبت نام از داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند سال جاری لغایت ۶ فروردین سال ۹۶ انجام می شود.
به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از  روابط عمومی فرمانداری اصفهان، احمد رضوانی فرماندار اصفهان با اشاره به احراز صلاحیت داوطلبین انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان اصفهان، خاطرنشان کرد: با پایان مهلت ثبت نام داوطلبین و تشکیل هیأت اجرایی انتخابات اولین میاندوره ای مجلس شورای اسلامی، بررسی صلاحیت داوطلبان در جلسات مختلف، آغاز شده و نتایج نهایی احراز صلاحیت ها تا ۲۵ اسفند ماه، به داوطلبین اعلام خواهد شد.
 
فرماندار اصفهان پیرامون ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، نیز اظهار داشت: طبق برنامه زمان بندی، هیأت اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در زمان مقرر و با حضور ۳۰ نفر از معتمدین و تحت نظارت هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل شده و ثبت نام داوطلبین نیز از روز ۳۰ اسفند ماه سال ۹۵ تا روز ۶ فروردین ماه سال آینده به مدت هفت روز انجام خواهد شد.
 
وی بر لزوم همراه داشتن گواهی عدم سوء پیشینه توسط داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا، تأکید کرد و گفت: داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه اقدام نمایند تا به سهولت بتوانند براساس جدول زمان بندی در زمان مقرر ثبت نام کنند.
 
رضوانی با تأکید بر اهمیت سلامت انتخابات سال آینده، افزود: رعایت مر قانون و اقدام در جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سال ۹۶، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این راستا باید اقدامات مؤثری صورت پذیرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین