اکران
0 -

مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان:

اکران "خفگی" در سینما فلسطین اصفهان

اکران
24 مهر 1396, 12:12 / کد خبر:22110
مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سینمایی "خفگی" به کارگردانی فریدون جیرانی در سینما فلسطین اصفهان به روی پرده می‌رود.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سینمایی "خفگی" به کارگردانی فریدون جیرانی در سینما فلسطین اصفهان به روی پرده می‌رود.
مصطفی حسینی در گفت‌وگو با  تسنیم  با اشاره به اگران فیلم "خفگی" در سینماهای حوزه هنری اصفهان اظهار داشت: فیلم "خفگی" آخرین ساخته فریدون جیرانی با بازی نوید محمدزاده، الناز شاکردوست، پرویز پورحسینی، پردیس احمدیه و پولاد کیمیایی در سینما فلسطین اصفهان اکران می‌شود.
وی افزود: همچنین سینماهای حوزه هنری اصفهان در این روزها شاهد اکران فیلم جنجالی "خانه دختر" و "ایتالیا ایتالیا" بوده که تا کنون با استقبال خوبی از سوی علاقمندان به هنر هفتم روبه‌رو شده است.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان تصریح کرد: همچنین فیلم "قهرمانان کوچک" ساخته حسین قناعت و فیلم تقدیرشده در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان در پردیس سینمایی چهارباغ در حال اکران است.
وی گفت:  سینما سپاهان نیز فیلم "زرد" به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و با بازی بهرام رادان، ساره بیات و مهرداد صدیقیان را روی پرده دارد.
حسینی بیان کرد: فیلم "نگار" در سینما ساحل و فیلم‌های "ملی و راه‌های نرفته‌اش" در سینما فلسطین و "تابستان داغ"، "رگ خواب" و "ساعت 5 عصر" در سینما سپاهان به اکران خود ادامه می‌دهند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3430 ؛ 26 دی 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین