کارگاه هنر احمقانه در خانه کاریکاتور اصفهان برگزار میشود
0 -

مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان خبر داد

کارگاه هنر احمقانه در خانه کاریکاتور اصفهان برگزار میشود

کارگاه هنر احمقانه در خانه کاریکاتور اصفهان برگزار میشود
25 مهر 1396, 12:20 / کد خبر:22205
مدیر خانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان گفت: کارگاه هنر احمقانه Doodle Art امروز ساعت ۱۶:۳۰ در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود.
مدیر خانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان گفت: کارگاه هنر احمقانه  Doodle Art امروز ساعت ۱۶:۳۰ در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود.
پیام پورفلاح در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برگزاری کارگاه امروز اظهار داشت: کارگاه هنر احمقانه Doodle Art امروز ساعت 16:30 در خانه هنرمندان اصفهان برگزار می‌شود.
وی افزود: مدرس این کارگاه وحید شریفی است که به این سبک می‌پردازد، Doodle  یکی از سبک‌های است که فرد با استفاده از تصورات خود خلق می‌کند.  دودل نقاشی‌های ساده ای است که می‌تواند بازنمادی از شکل‌های خواص یا نماد‌های انتزاعی باشد.
مدیر خانه کاریکاتور و طنز حوزه هنری اصفهان گفت:  نمونه‌های معمولی از نقاشی‌های دودل را می‌توان در دفترچه‌های دانش‌آموزان دید که اغلب در حاشیه دفتر ودر کلاس‌های حوصله سر بر کشیده می‌شود.
وی بیان کرد: خانه کاریکاتور اصفهان هر هفته کارگاه‌های مختلفی را در موضوعات مختلف اجتماعی، انسانی و فرهنگی برگزار می‌کند.
پورفلاح خاطرنشان کرد: کاریکاتور در اصفهان وضعیت خوبی دارد و می‌توان گفت اصفهان پس از پایتخت تنها شهری است که برای کاریکاتور منسجم بوده  دارای تشکل است و اهالی آن دارای تریبون هستند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین