«دری‌اصفهانی» در حال تحمل کیفر است
0 -

سخنگوی قوه قضاییه:

«دری‌اصفهانی» در حال تحمل کیفر است

«دری‌اصفهانی» در حال تحمل کیفر است
7 آبان 1396, 18:58 / کد خبر:23372
سخنگوی قوه قضاییه گفت: «دری اصفهانی» اکنون در حال تحمل کیفر است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: «دری اصفهانی» اکنون در حال تحمل کیفر است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره قطعی شدن حکم دری اصفهانی - فرد مرتبط با تیم مذاکره کننده هسته‌ای - و اینکه آیا وی برای تحمل دوران محکومیت به زندان رفته یا خیر؟ گفت: ایشان دو پرونده داشته؛ یک پرونده جاسوسی بوده که به 5 سال حبس محکوم شده و اعتراض کرد و در نهایت تایید شد. قبل از اینکه این حکم ابرام شود ایشان در رابطه با پرونده مالی در زندان بود که این حکم قطعی شد، حکم قطعی به زندان ابلاغ شد و الان در حال تحمل کیفر است. پرونده مالی هم به صورت جدا در حال رسیدگی است.

وی افزود: بعید می دانم بخش مالی پرونده ایشان به دادگاه رفته باشد.

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره  اینکه مقداری پیش ساز مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شده است وآیا قوه قضاییه به ان ورود پیدا کرده است ؟  گفت:  این پیش سازها زیاد بودند  و پرونده به دادگاه نرفته است. استحضار دارید که می‌شود از پیش سازها به چند گونه  استفاده کرد و  اگر کشف شود که اینها برای مواد مخدر هست جرم است و هم سازنده و هم حمل کننده و هم صاحبش مجرم شناخته می‌شوند و مجازاتش در قانون مبارزه با مواد مخدر پیش بینی شده که سنگین است.

وی افزود: مردم هشیار باشند و اگر چنین چیزهایی دیدند از شوهرشان یا همسایه ها دیدند گزارش دهند. متاسفانه یکی از راه هایی است که بسیاری از جوانان الوده می شوند و میمیرند. حال اگر چهارتا قاچاقچی اعدام شوند سرو صداهای حقوق بشری بلند می شود.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 26 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics