بانوی ووشوکار تیم سپاهان گفت: خواهرم، الهه طوری روی بچه‌ها کار می‌کند که در آینده موفقیت‌های زیادی خواهند داشت؛ من فکر می‌کنم تفکرش در عرصه مربی‌گری بسیار درست و قابل درک است.

سهیلا منصوریان در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: مسابقات لیگ برتر از اواخر مهر ماه آغاز شده، تیم ما تا اینجا توانسته در دو بخش تالو و ساندا خوزستان را بدون باخت شکست دهد.

وی با بیان اینکه ادامه مسابقات از آذر ماه امسال خواهد بود، افزود: دانشگاه آزاد رقیب سرسختمان است زیرا بازیکنان خوب و ملی‌پوش زیادی را در اختیار دارد حتی شهربانو در آن تیم است؛ واقعا قوی هستند و با قدرت کار می‌کنند.

بازیکن تیم سپاهان اضافه کرد: تیم ما دو ملی‌پوش دارد، من در بخش ساندا و ملی‌پوش دیگری در بخش تالو که هردومان برای موفقیت تیم و یک نتیجه‌گیری خوب تلاش می‌کنیم، بقیه ووشوکاران خوب و باانگیزه‌ای هستند که آن‌ها هم تا اینجای کار موفق بوده‌اند و عملکرد خوبی داشته‌اند.

وی عنوان کرد: الهه سعی می‌کند از بازیکنان بومی استفاده کند و طوری به آن‌ها تمرین و آموزش می‌دهد که در سال‌های بعد طلای کشوری را می‌گیرند و به نظر من فکرش خیلی درست است چون هم به عنوان یک مربی تیم را اداره می‌کند و هم همزمان استعدادیابی انجام می‌دهد.