یک کشته و ۴  مصدوم در حادثه واژگونی پراید در جاده شهرضا به سمیرم
0 -

سرپرست اورژانس اصفهان

یک کشته و ۴ مصدوم در حادثه واژگونی پراید در جاده شهرضا به سمیرم

یک کشته و ۴  مصدوم در حادثه واژگونی پراید در جاده شهرضا به سمیرم
16 آبان 1396, 18:58 / کد خبر:24275
سرپرست اورژانس اصفهان گفت: امروز در اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید درجاده شهرضا به سمیرم یک نفر جان خود را از دست داد و ۴ نفر دیگر مجروح شدند.

سرپرست اورژانس اصفهان گفت: امروز در اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید درجاده شهرضا به سمیرم  یک نفر جان خود را از دست داد و ۴ نفر دیگر مجروح شدند.

غفور راستین در گفت و گو با  ایمنا درباره جزئیات تصادف امروز اظهار کرد: این حادثه ساعت۱۰:۴۵ در اثر واژگونی خودروی سواری پراید که در حال حرکت از جاده شهرضا به سمیرم بود رخ داد. وی افزود:  با علام گزارش این حادثه رانندگی به اورژانس ۱۱۵  با هماهنگی حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی بلافاصله نیروهای امدادی به همراه یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

سرپرست اورژانس اصفهان اذعان کرد: نیروهای امدادی بعد از حضور در محل حادثه با چهار سرنشین مصدوم و فوت یک نفر روبه رو شدند. راستین تاکید کرد: متاسفانه در این تصادف یک یک زن ۵۵ ساله فوت شد و ۲ مرد و ۲ زن هم مصدوم شده بود که بعد از دریافت خدمات درمانی سرپایی اورژانس بیمارستان امیرالمؤمنین شهرضا منتقل شدند.

گفتنی است شهرستان شهرضا در ۷۰ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد و فوریت‌های پزشکی این شهرستان با استفاده از شش پایگاه اورژانس پیش‌بیمارستانی و ۲۷ نفر پرسنل به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات اورژانسی به شهروندان است.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین