صحبت کردن قلقلی بعد از 27 سال !

کد خبر: 24501 تاریخ انتشار: 1396/08/20 ؛ ساعت: 11:58 نویسنده: هاجر خانی
«قلقلی» بی زبان برنامه کودک و نوجوان بعد از ۲۷ سال سکوت در فیلم «سند باد و سارا» به حرف می آید.

«قلقلی» بی زبان برنامه کودک و نوجوان بعد از ۲۷ سال سکوت در فیلم «سند باد و سارا» به حرف می آید.

به گزارش ایمنا، شهرام لاسمی بازیگر نقش قلقلی که همه ما او را با حرکات نمایشی و ایما و اشاره و لبخند همیشگی اش به یاد داریم در فیلم سینمایی «سندباد و سارا» نقشی را بازی می کند که دیالوگ دارد.  

شهرام لاسمی در گفتگویی با سایت فردا درباره این سکوت چند ساله می گوید: «به دلیل علاقه ای که نسبت به شخصیت «قلقلی» داشتم این شرایط را پذیرفتم. خیلی ها به من گفتند که کلیشه می شوم و تیپ های جدید بگیرم و از بازیگران دیگر شخصیت های مختلف را بردارم، اما گفتم که می خواهم با «قلقلی» و بی کلام بودنش ماندگار شوم. اکنون موفق هستم اما به لحاظ شرایط اجتماعی و کاری برایم به صرفه نبود چرا که خیلی از موقعیت های خوب سینمایی را که قرار بود در آن ها بازی کنم و حرف بزنم از دست دادم، اما تحمل کردم و سختی ها را پذیرفتم تا «قلقلی» ماندگار شود.»

او توسط مرحوم «فریماه فرهی» و با فیلمی به نام «بازی، شادی، تماشا» بازیگری را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون سعی کرده در قالب قلقلی باقی بماند و کمترین دیالوگ را حتی در گفتگوهای معمولی اش با بچه ها داشته باشد تا قلقلی ماندگار شود.  

«سند باد و سارا» توسط غلامرضا آزادی ساخته شده است و در ژانر کودک و نوجوان برای اکران ویژه گروه های سنی کودک و نوجوان به سینماها می آید. شهرام لاسمی در این فیلم برای نخستین بار در نقشی حضور پیدا می کند که برایش دیالوگ تعریف شده و در گفتگوهای فیلم شرکت دارد.

  • اشتراک گذاری در توئیتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک گذاری در پینترست
  • لینک کوتاه
هاجر خانی
عکس خوانده نمی شود
اینفوگرافیک
مدرسه وب
وانو وارطانیان؛ پیشکسوتی از جنس فوتبال
آشپزخانه امروز
بررسی بازی
سپاهان‌شهر با اصول شهرسازی خوب طراحی‌شده است
تندرستی
ویجت ها