رئیس بیمارستان آیت‌الله صدوقی اصفهان از انتقال بزرگترین بیمارستان سیار کشور به استان کرمانشاه و آغاز فعالیت این بیمارستان از امشب خبر داد.
سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به انتقال بزرگترین بیمارستان سیار کشور به مناطق زلزله زده غرب اظهار داشت: بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان وابسته به نیروی زمینی سپاه پاسداران بزرگترین بیمارستان سیار کشور را در استان کرمانشاه برپا می‌کند.
وی افزود: این بیمارستان روز قبل به استان کرمانشاه اعزام شد و اکنون در حال آماده‌سازی تجهیزات و استقرار در شهرستان سرپل ذهاب است و ان‌شاءلله از امشب خدمات رسانی به آسیب دیدگان این منطقه را آغاز می‌کند.
وی با بیان اینکه نیروهای درمانی ما امشب در این بیمارستان خواهند بود، گفت: این بیمارستان شامل 2 اتاق عمل، بخش‌های اورژانس زنان و مردان، بخش بستری زنان و مردان و شامل 60 تخت است، همچنین از آزمایشگاه، داروخانه، دستگاه‌های اکسیژن ساز، ژنراتور برق و... برخوردار است.
رئیس بیمارستان آیت‌الله صدوقی اصفهان خاطرنشان کرد: بیش از 90 نفر کادر درمانی شامل پزشک عمومی و متخصص، پرستار، کارشناس رادیولوژی و آزمایشگاه دارویی در این بیمارستان به مردم آسیب دیده خدمت‌رسانی خواهند کرد.