دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تلاش می‌کند
0 -

استاندار اصفهان در صبحگاه مشترک بسیج ادارات کل استان:

دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تلاش می‌کند

دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی تلاش می‌کند
5 آذر 1396, 17:51 / کد خبر:26118
به مناسبت روز بسیج مستضعفین، صبحگاه مشترک بسیج ادارات کل استان اصفهان با حضور استاندار، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استانداری اصفهان برگزار شد
گروه رویداد: به مناسبت روز بسیج مستضعفین، صبحگاه مشترک بسیج ادارات کل استان اصفهان با حضور استاندار، فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استانداری اصفهان برگزار شد. در ابتدای این مراسم، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) و سردار مجتبی شیروانیان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان به مقام شامخ شهدای استان اصفهان ادای احترام کردند و سپس از مقابل صفوف پایگاه‌های بسیج کلیه ادارات استان اصفهان عبور کردند. در ادامه پرچم متبرک به گنبد و بارگاه مطهر حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در محوطه استانداری اصفهان به اهتزاز درآمد و پس از آن توسط مداحان اهل‌بیت(ع) مدیحه‌سرایی صورت گرفت.


در مقابل دشمنان هوشیار باشیم
استاندار اصفهان در این مراسم با تاکید بر اینکه باید همواره در مقابل دشمنان هوشیار باشیم، گفت: امروز شهدایی مثل شهید محسن حججی یاد کربلا، دفاع مقدس و حال و هوای جبهه‌ها را دوباره زنده کرده‌اند. به گزارش فارس، محسن مهرعلیزاده ضمن گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد آغاز به کار بسیج مستضعفین اظهار کرد: اگر بسیج نبود امنیت و استقراری هم نبود و امروز سی و هشتمین سالگرد آغاز به کار این شجره طیبه را تجربه می‌کنیم. وی افزود: امروز جوانان بسیجی در جبهه‌های مقاومت از عزت میهن اسلامی دفاع می‌کنند؛ امروز که 38 سال از فرمان حضرت امام(ره) برای تشکیل بسیج می‌گذرد، طعم میوه‌های شیرین پیروزی را در کام مردم مستضعف جهان ریخته است. استاندار اصفهان گفت: بسیج چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران بعد از دفاع مقدس که دشمن درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی و مردم مسلمان منطقه و به تسخیر درآوردن مسلمانان در جهان توطئه‌چینی کرد، در مقابل دشمنان ایستاد و از بزرگی و عزت مردم انقلابی و مسلمان ایران دفاع کرد؛ بسیج با خون خود فرهنگ ایثار و شهادت را در سراسر جهان به رخ مردم دنیا کشید و ایران را مقتدر و سرافراز کرد. وی با اشاره به ده‌ها هزار شهید دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: مردم ایران با تمام محرومیت‌ها و محدودیت‌های دشمن در منطقه به‌عنوان سرمشق در همه عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اداری و... به‌قدری درخشیده‌اند که دشمن عاجز شده و این به دلیل روحیه بسیجی مردم ایران است. مهرعلیزاده عنوان داشت: فرهنگ ارتش 20 میلیونی آرزوی امام راحل(ره)، امروز مقاومت را در مقابل دشمنان به‌عنوان یک آموزه اسلامی صحیح و مثبت در جوامع بشری به آموزش گذاشته و مردم آزادی‌خواه جهان به تأسی از بسیجیان دلاور در مقابل دشمنان می‌ایستند و مستکبران را به‌زانو درمی‌آورند. وی تصریح کرد: دشمنان درصدد آن بودند تا با مولود پلیدی به نام داعش چهره اسلام را خدشه‌دار کنند و با به وجود آوردن این گروه جنایات زیادی کردند؛ رژیم صهیونیستی که به کمک آمریکا این گروه را به وجود آورد با تبلیغات مکرر سعی در خدشه‌دار کردن چهره اسلام بود.


یاد دفاع مقدس دوباره زنده شد
استاندار اصفهان با بیان اینکه آمریکا با حضور خود در منطقه جز کمک به داعش هیچ نقش دیگری نداشته است، یادآور شد: اگر رشادت‌های بسیجیان دلاور، مدافعان حرم، نیروهای بسیج مردمی عراق و سوریه نبود، کام پیروزی به کام مردم منطقه ریخته نمی‌شد؛ امروز شهدایی مثل شهید محسن حججی یاد کربلا، دفاع مقدس و حال و هوای جبهه‌ها را دوباره زنده کرده‌اند. وی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت و نابودی داعش بیان داشت: دیدیم که وعده سردار سلیمانی کمتر از سه ماه محقق شد که به تعبیر مقام معظم رهبری دست خدا پشت سپاه اسلام، بسیجیان و سرداران دلاور دفاع از حرم آمد و داعشی‌ها را از صحنه روزگار حذف کردند؛ رهبر معظم انقلاب در نامه خود به سردار سلیمانی تأکید فرمودند که نباید از طراحی‌های دشمن برای آینده غافل شویم. مهرعلیزاده اضافه کرد: از ابتدای انقلاب، دشمنان توطئه و طراحی‌های زیادی علیه ملت ایران داشته که در ابتدا با ترور شخصیت‌های انقلابی، حمله نظامی به ایران و پس از آن هم با روش‌های مختلف به دشمنی با جمهوری اسلامی از طریق تهاجم فرهنگی پرداختند. وی بیان داشت: آخرین حربه دشمن داعش بود و ازاین‌پس دشمنان دست از سر ایران برنخواهند داشت و باز هم ایران را تحریم خواهند کرد چراکه با استقرار اسلام و جمهوری اسلامی مخالف هستند؛ رژیم صهیونیستی با کمک آمریکا داعشی دیگر در نقطه‌ای دیگر و با اسمی دیگر خواهد ساخت چراکه این رژیم همواره با ترور، غصب، اشغالگری و حیله‌گری زنده بوده است. استاندار اصفهان با بیان اینکه همه ملت ایران بسیجی هستند، متذکر شد: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که در بزنگاه‌های مختلف تاریخ هرگز از پای نخواهند نشست؛ تکلیف همه ما از امروز به بعد این است که در جهت استقرار اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید چندباره مقام معظم رهبری بوده و هست باید روی پای خود بایستیم تا دشمن از ضعف اقتصادی، کاهش درآمدهای نفتی و ایجاد رکود سوءاستفاده نکند. وی با تأکید بر دقت در دشمن‌شناسی و آسیب‌شناسی گفت: دشمن هر روز به یک نقطه حمله می‌کند، روزی با تحریم اقتصادی، روزی با حمله نظامی و روزی با ترور مسئولان که بسیجیان باید ترفندهای دشمن را بشناسند و آن‌ها را به مردم بازگو کنند. مهرعلیزاده ابراز امیدواری کرد: امیدوارم بر اساس گفته مقام معظم رهبری تا دو دهه آینده شاهد نابودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی باشیم تا همه ملت‌های آزاده جهان به‌راحتی زندگی کنند و ملت ایران به‌عنوان پیشروان عرصه‌های مختلف بتوانند به زندگی خود ادامه دهند. وی در پایان با بیان اینکه همه ما باید بتوانیم خادمان خوبی برای مردم استان اصفهان باشیم، یادآور شد: امیدوارم این استان را در آینده‌ای نه‌چندان دور به‌عنوان استان الگو در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور معرفی کنیم.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین