برگزاری مراسم اعتکاف در دوازده مسجد فریدونشهر

برگزاری مراسم اعتکاف در دوازده مسجد فریدونشهر

برگزاری مراسم اعتکاف در دوازده مسجد فریدونشهر
21 فروردین 1396, 16:42 / کد خبر:2672
رابط ستاد اعتکاف شهرستان فریدونشهر از ثبت نام داوطلبین شرکت در مراسم معنوی اعتکاف امسال خبر داد و گفت: این مراسم در ۱۲ مسجد این شهرستان برگزار می شود.
رابط ستاد اعتکاف شهرستان فریدونشهر از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۲ مسجد در شهرستان فریدونشهر خبر داد.

رحمان گلی با بیان این که این مراسم در روزهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه مصادف با ۱۳، ۱۴ و ۱۵ ماه مبارک رجب برگزار می شود، از آغاز ثبت نام معتکفین خبر داد و گفت: متقاضیان ثبت نام برای حضور در این مراسم معنوی می توانند تا پیش از آغاز مراسم، به وبگاه etekafesf.ir و یا دفتر تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونشهر مراجعه کنند.

وی اظهار کرد: مراسم معنوی اعتکاف برادران در مسجد جامع فریدونشهر، مسجد سید وحدت آباد، مسجد حضرت ابوالفضل(ع) برف انبار، مسجد حضرت ولی عصر(عج) روستای خویگان و مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) روستای نهضت آباد برگزار می شود.

رابط ستاد اعتکاف شهرستان فریدونشهر افزود: اعتکاف خواهران در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) فریدونشهر، مسجد سید وحدت آباد، مسجد محمد رسول الله(ص) و مسجد حضرت زهرا(س) برف انبار، مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) روستای نهضت آباد ، مسجد چهارده معصوم روستای سیبک و مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) روستای دهسور سفلی برگزار خواهد شد.

مراسم معنوی اعتکاف، توقّف سه روز یا بیشتر در مسجد به قصد قربت و با رعایت شرایط مخصوص بوده که معمولا در ایام البیض یعنی روزهای سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم رجب و یا ده روز آخر ماه رمضان برگزار می شود.
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹، شماره 3990 ؛ 30 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین