مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سینمایی کودکانه "شکلاتی" ساخته سهیل موفق از فیلم‌های برگزیده جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان روز جمعه با حضور بازیگران این فیلم اکران می‌شود.
مصطفی حسینی در گفت‌وگو با تسنیم  با اشاره به اکران مردمی فیلم "شکلاتی" اظهار داشت: فیلم سینمایی کودکانه "شکلاتی" ساخته سهیل موفق از فیلم‌های برگزیده جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان روز جمعه با حضور بازیگران این فیلم اکران می‌شود.
وی افزود: این اکران مردمی با حضور ناصر هاشمی،علی مسعودی و محمدرضا شیر خانلو و سایر عوامل روز جمعه 24 آذرماه در سانس‌های 18:15 و 20: 15 در پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان برگزار می‌شود.
مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان با اشاره به دیگر برنامه‌های اکران پردیس سینمایی چهارباغ بیان کرد:  در سالن‌نقش جهان فیلم "آینه بغل"، در سالن چهلستون "آذر" و "صفر تا سکو" اکران می‌شود.
وی اضافه کرد: در سالن‌ چهارسوق فیلم کمدی اجتماعی "ثبت با سند برابر است" در 6 سانس و در سالن شیخ بهایی نیز فیلم "اشنوگل" و "شکلاتی" اکران می‌شود.
حسینی افزود: همچنین در سینما فلسطین نیز فیلم کمدی "خالتور"، "قاتل اهلی" و "آینه بغل"  و در سالن شماره یک سینما سپاهان فیلم "آینه بغل" و در سالن شماره 2 فیلم " ثبت با سند برابر است" در حال اکران است.