برپایی نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در دانشگاه آزاد واحد مبارکه
0 -

برپایی نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در دانشگاه آزاد واحد مبارکه

برپایی نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف در دانشگاه آزاد واحد مبارکه
27 آذر 1396, 09:04 / کد خبر:28242
معاون دانشجویی، فرهنگی واحد مبارکه گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و تشویق جوانان به‌ سوی کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه کتابی با بیش از 1000 هزار جلد و در 300 عنوان با تخفیف۵۰ درصدی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه دایر شده است.
اصفهان امروز: معاون دانشجویی، فرهنگی واحد مبارکه گفت: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و تشویق جوانان به‌ سوی کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه کتابی با بیش از 1000 هزار جلد و در 300 عنوان با تخفیف۵۰ درصدی در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه دایر شده است.
معاون دانشجویی،فرهنگی واحد مبارکه اظهار کرد: کتب ارائه شده در این نمایشگاه در موضوعات تاریخی، دینی، فلسفی، ادبی، اجتماعی، فرهنگی و ... است که با 50 درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. وی با تأکید بر این که ارائه تخفیف به نوعی تکریم اهالی فرهنگ است، تصریح کرد: هدف از این تخفیف‌ها ایجاد علاقه به ویژه در بحث کتاب و کتابخوانی برای افرادی است که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و این خود می‌تواند یک امتیاز خوب برای کسانی باشد که به کتاب و خواندن آن علاقمند هستند.
دکتر حاجی کریمی بیان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه توسعه و تعمیق فرهنگ کتابخوانی و جذب کتاب‌های تازه و مربوط به سال‌های اخیر است چرا که مردم امروز بیشتر به دنبال خواندن‌ کتاب‌های تازه، تخصصی و مفید هستند بنابراین همه تلاش ما این است که این نمایشگاه در سطح کیفی برگزار شود. وی افزود: این نمایشگاه از16 آذر ‌ماه به مدت 10 روز از ساعت 8 تا 13 و 14 تا 18 در طبقه همکف دانشکده فنی، مهندسی دانشگاه آماده بازدید علاقمندان و فرهنگ‌دوستان است.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 19 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین