وسایلی که ملکه انگلیس هرگز بدون آن‌ها سفر نمی‌کند
0 -

وسایلی که ملکه انگلیس هرگز بدون آن‌ها سفر نمی‌کند

وسایلی که ملکه انگلیس هرگز بدون آن‌ها سفر نمی‌کند
27 آذر 1396, 15:33 / کد خبر:28341
ملکه الیزابت دوم وسایل مخصوصی دارد که در همه سفر‌های هوایی باید آن‌ها را به همراه داشته باشد.
ملکه الیزابت دوم وسایل مخصوصی دارد که در همه سفر‌های هوایی باید آن‌ها را به همراه داشته باشد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، ملکه انگلیس در طول 64 سالی که بر قدرت نشسته است، سفرهای زیادی را به کشورهای مختلف داشته است. سال گذشته میلادی در گزارشی اعلام شد که مجموع سفرهای هوایی او در این سالها بیش از 42 مورد بوده است. اما در همه این سفرها، ملکه انگلیس وسایل مشابهی را با خود حمل کرده است. در زیر فهرستی از برخی از این وسایل جالب گردآوری شده است.

آبنبات های شیرین: ملکه انگلیس به طور معمول برای تنظیم قند خون خود در سفرهای هوایی، آبنبات های شیرین را به همراه دارد.
کیسه خون: در همه سفرهای ملکه الیزابت، همیشه یک پزشک او را همراهی می کند. این بدان معناست که در صورتی که اتفاقی برای ملکه بیفتد، وی به سرعت کمک های پزشکی را دریافت می کند. پزشک همراه آنها هم همیشه وسایل پزشکی مورد نیاز از جمله یک کیسه از گروه خونی ملکه و پرنس فیلیپ را همراه خود می آورد.
لباس سیاه: ملکه انگلیس به علت لباس‌های رنگارنگی که بر تن می کند، شهره عام و خاص است. اما او هیچگاه بدون همراه داشتن یک دست پیراهن و کلاه مشکی به هیچ کجا سفر نمی کند، تا درصورت وقوع یک اتفاق ناگوار مثل مرگ، لباس مناسب را به همراه داشته باشد.
دفتر برنامه های سفر با دستخط ملکه: همه اقداماتی که ملکه انگلیس قصد دارد در سفرهایش انجام دهد باید از قبل برنامه ریزی شده باشد. ملکه همه این برنامه ها را در یک دفتر با دستخط خود نوشته است و یک نسخه از آن را در اختیار همه افرادی که در سفر او را همراهی می کنند، قرار می دهد.
قاب عکس خانوادگی: به گفته گوردون رینر، خبرنگار سلطنتی روزنامه تلگراف، ملکه انگلیس همیشه یک عکس از اعضای خانواده اش را در سفرهایش با خود حمل می کند.
قوری و چای مخصوص: ملکه انگلیس در همه سفرهایش قوری و چای مخصوص خود را به همراه دارد.
سوسیس خانگی: ملکه انگلیس در سفرهای خود از رستوران کشورهای دیگر هم بازدید می کند؛ اما همیشه غذاهای خانگی مثل سوسیس های هارودز را هم با خود به همراه دارد.
صابون عطردار و دستمال توآلت: ملکه انگلیس در همه سفرهایش یک صابون عطردار و دستمال توآلت مخصوص دارد که همیشه آنها را با خود حمل می کند.
کیسه آب گرم: ملکه انگلیس هرگز بدون کیسه آب گرم سفر نمی کند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 29 آبان 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین