انتخاب معتمدین هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شاهین شهر
0 -

انتخاب معتمدین هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شاهین شهر

انتخاب معتمدین هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شاهین شهر
27 فروردین 1396, 16:44 / کد خبر:2865
جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به ریاست علیرضا بصیری فرماندار شهرستان و با حضور اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان و معتمدین هئیت اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان شاهین شهر و میمه ،جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به ریاست علیرضا بصیری فرماندار شهرستان و با حضور اعضای هیات نظارت بر انتخابات شهرستان و معتمدین هئیت اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد .
فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شاهین شهر گفت: انتخابات یکی از عرصه های رسمی ، قانونی و نشان دهنده حضور و مشارکت مردم در تصمیم گیری ها می باشد.
علیرضا بصیری به بیان اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پرداخت و خاطر نشان کرد: انشاالله مردم با حضور حداکثری و آگاهانه خود در پای صندوق های رای ضمن مشارکت در تعیین سرنوشت خود، زمینه ساز دفع تمامی ترفندها و توطئه های دشمن علیه نظام اسلامی خواهند شد.
وی با تأکید بر لزوم بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص در برگزاری انتخابات افزود : افرادی که عهده دار برگزاری انتخابات می شوند ،باید افرادی متعهد،متخصص ،کار آمد و شجاع بوده و وامدار هیچ گروه ،حزب و فردی نباشند.رئیس ستاد انتخابات شهرستان افزود: تمام مجریان اعم از مجریان ستاد انتخابات، هیئت اجرایی، هیئت بازرسی و هیئت نظارت باید با پیروی از اصل بی طرفی برای برگزاری انتخابات برابر نص صریح قانون تلاش کنند.
در ادامه این جلسه از بین ۳۰ نفر معتمدین شهرهای شهرستان ، تعداد ۹ نفر اعضای اصلی و ۵ نفر اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات با رای مخفی انتخاب شدند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸، شماره 3681 ؛ 25 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 25 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین