رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند ۴ نفره سارقان داخل خودرو و کشف یک میلیارد ریال اموال مسروقه در اصفهان خبر داد.
به گزارش تسنیم ا، سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت داخل خودرو در منطقه شرق اصفهان، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات و اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی 3 سارق و یک مالخر شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در 2 عملیات ضربتی دستگیر شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اینکه سارقان در بازجوئی‌های تخصصی که توسط کارآگاهان پلیس آگاهی به عمل آمد به سرقت یک میلیارد ریال اموال از خودروی شهروندان اعتراف کردند بیان کرد: در این رابطه متهمان برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
وی گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم که هنگام ترک خودرو خود دقت کنند که درب‌ها و شیشه‌ها کاملا بسته باشد، اتومبیل خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان و قفل سوئیچی و یا قفل پدال و سایر وسایل بازدارنده مجهز کنند و وسایل شخصی (کیف، اسناد و مدارک) و اموال با ارزش خود را داخل خودرو به ویژه روی صندلی و در معرض دید قرار ندهند.