پیست اسکی افوس در انتظار بارش برف
0 -

پیست اسکی افوس در انتظار بارش برف

پیست اسکی افوس در انتظار بارش برف
6 دی 1396, 10:58 / کد خبر:29249
رییس هئیت اسکی شهرستان بویین میاندشت گفت: پیست اسکی افوس برای آغاز فعالیت در انتظار بارش برف است .
رییس هئیت اسکی شهرستان بویین میاندشت گفت: پیست اسکی افوس برای آغاز فعالیت در انتظار بارش برف است .

روح الله بابایی در گفت وگو با  ایسنا در بویین میاندشت، اظهار کرد: در سال جاری میزان بارش برف و باران در شهر افوس کم بوده و به همین دلیل تا کنون پیست اسکی منطقه گردشگری افوس مورد بهره برداری قرار نگرفته است . 

وی افزود: تمام اقدامات لازم برای بهره مندی گردشگران و علاقه مندان به ورزش های کوهستانی در شهر افوس محیا شده و با بارش اولین برف زمستانی می توانیم پذیرای ورزشکاران و گردشگران باشیم . 

رییس هیئت اسکی شهرستان بویین میاندشت با اشاره به امکانات بی نظیر پیست اسکی افوس گفت: این پیست یکی از بهترین پیست های آموزشی کشور است که ضمن نزدیکی به جاده اصلی امکانات متعددی را برای پذیرایی از خانواده های ورزشکاران و گردشگران دارد. 

بابایی با اشاره به احداث چندین آلاچیق جدید در محوطه پیست اسکی ادامه داد: این آلاچیق ها جهت استراحت و اسکان همراهان ورزشکاران آماده شده است. روند تکمیل و تجهیز پیست اسکی افوس در حال انجام است و امیدواریم این پیست به یکی از بهترین پیست های کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به آمادگی این مجموعه به برگزاری سومین شهرآورد برفی کشور در شهر افوس گفت: در صورت محیا بودن شرایط و بارش برف کافی این جشنواره نیز در زمستان امسال برگزار خواهد شد .

بابایی تصریح کرد: امیدواریم طبق پیش بینی سازمان هواشناسی امروز و فردا بارش برف را در شهرستان داشته باشیم تا بتوانیم میزبان گردشگران زمستانی در بام ایران باشیم.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 خرداد 98، شماره 3518 ؛ 02 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین