نزاع مرگبار در پارک نارمک
0 -

نزاع مرگبار در پارک نارمک

نزاع مرگبار در پارک نارمک
16 دی 1396, 16:08 / کد خبر:30434
نزاع دسته‌جمعی در پارک گل مریم نارمک منجر به قتل پسر جوان شد.
نزاع دسته‌جمعی در پارک گل مریم نارمک منجر به قتل پسر جوان شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 8:30 چهاردهم دی‌ ماه سال جاری ماموران کلانتری 127 نارمک خبر قتل پسر جوانی را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند.
بنابر اظهارات ماموران ساعت 23:28 سیزدهم دی‌ ماه جاری پنج پسر جوان در پارک گل مریم در منطقه نارمک با یکدیگر درگیر شده که در این نزاع یکی از آنها به نام افشین با ضربه چاقو از ناحیه پای چپ مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان امام حسین در ساعت 7 صبح چهاردهم دی‌ ماه به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داده بود.
همزمان با تشکیل پرونده قتل و انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، تحقیقات برای شناسایی متهمان این نزاع مرگبار با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت آغاز و کامبیز متهم به قتل افشین در مورخه 14 دی ماه جاری در منزلش دستگیر شد.
کامبیز در همان ابتدای بازداشت به قتل افشین اعتراف کرد و گفت: من با دوستان افشین نزاع و خصومت قبلی داشتم و حدود دو ماه پیش با آنها درگیر شده بودم که روز حادثه افشین همراه با دوستانش به پارک آمده و فحاشی کردند؛ افشین با خودش قمه‌ای حمل می‌کرد که حین درگیری قمه از دستش زمین افتاد.
وی ادامه داد: من نیز قمه را از روی زمین برداشته و پس از ضربه به پای مقتول از محل متواری شدم، من قصد قتل او را نداشتم و فقط می‌خواستم ضربه‌ای به او بزنم.
متهم به قتل پس از این اظهارات با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 22 آذر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین