جان باختن 20 نفر در اغتشاشات
0 -

تمام بازداشت‌شدگان اغتشاشات تحویل مرجع قضایی شدند

جان باختن 20 نفر در اغتشاشات

جان باختن 20 نفر در اغتشاشات
17 دی 1396, 09:54 / کد خبر:30496
سخنگوی ناجا توضیحاتی در خصوص دستگیرشدگان و تعداد کشته‌های حوادث اخیر ارائه داد.
سخنگوی ناجا توضیحاتی در خصوص دستگیرشدگان و تعداد کشته‌های حوادث اخیر ارائه داد.
به گزارش  تسنیم ، سردار سعید منتظرالمهدی اظهار داشت: روزهایی که برما گذشت شاهد تلاش شمار معدود و کم شماری از عناصر فریب خورده، مخل امنیت و آشوب گرانی بودیم که اقدام به تخریب اموال شخصی و عمومی و تهدید جان و مال مردم در برخی از  شهرهای کوچک و بزرگ کردند که به فضل الهی با اشراف اطلاعاتی دقیق و با آگاهی از طرح و نقشه دشمنان و البته اقدامات هوشمندانه و مدبرانه توأم با اقتدار و در عین حال خویشتن داری پلیس، در کمینه زمان ممکن ضمن جدا سازی مردم و معترضان که مطالبات به حقی داشتند، از طراحان و صحنه گردانان این افراد شناسایی و دستگیر شدند که با این روند خوشبختانه در حال حاضر غائله خاتمه پیدا کرده است.
وی با تصریح اینکه در بین دستگیر شدگان افرادی که به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران هتک حرمت کردند و مسببان اصلی رهایی خودروی آتش نشانی به چشم می‌خورند گفت: در این بین 20 نفر جان خود را از دست دادند و در بین آنها پدر و پسری بودند که  با رها شدن خودروی آتش نشانی  توسط آشوبگران جان باختند که این  حادثه دل هر ایرانی را به درد می‌آورد.
سخنگوی نیروی انتظامی  ادامه داد: نحوه جان باختن تعدادی نیز در یورش و حمله مسلحانه و تیر اندازی به مقرهای نیروهای مسلح علی رغم اقدامات هشداری و بازدارنده مبهم بوده که در حال بررسی است.
معاون اجتماعی ناجا عنوان کرد: در این میان برخی از همکاران ما و دیگر رده‌های نظامی، مورد صدمه و آسیب قرار گرفتند که متاسفانه یک نفر از این عزیزان به شهادت رسید.
وی افزود: تمام دستگیرشدگان تحویل دستگاه قضائی شدند که اغلب آنها در مراحل قانونی به قید ضمانت رها و لیدرهای اصلی و تخریب گران اموال عمومی در بازداشت به سر می‌برند.
منتظرالمهدی در پایان خاطر نشان کرد: بنده به سهم خود و به نمایندگی از نیروی انتظامی  از مردمان خوب، فهیم و عزیز کشورمان به پاس همراهی با پلیس در کنترل اغتشاشات تشکر و قدر دانی می کنم و نیز از هم نوایی سازمان‌ها، نهادها و فرماندهان لشکری و کشوری از جمله روسای محترم جمهوری، قوه قضائیه، قوه مقننه، ائمه، خطبای سراسر کشور، آیات عظام و مراجع تقلید به سبب همکاری با پلیس سپاسگزارم.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 خرداد 98، شماره 3518 ؛ 02 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 2 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین