رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: ترامپ مدت‌ها برای خوشایند صهیونیست‌ها در آمریکا رجزخوانی کرد که از برجام خارج می‌شود و تعلیق تحریم‌ها را تمدید نخواهد کرد.
به گزارش تسنیم، علاء‌الدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، در واکنش به تصمیم اخیر رئیس‌جمهور آمریکا؛ اظهار داشت: این از اقدامات اشتباه و غیرمنطقی است که ترامپ بار‌ها انجام داده است وی مدت‌ها برای خوشایند صهیونیست‌ها در آمریکا و نیازی که به آن‌ها در انتخابات بعدی دارد رجزخوانی کرد که از برجام خارج می‌شود و تعلیق تحریم‌ها را تمدید نخواهد کرد.

وی افزود: این در حالی است که مشاورین ترامپ به وی اعلام کردند چنین رویه‌ای اشتباه خواهد بود و پس از آن نیز رئیس جمهور آمریکا مجددا در مسیر قرار گرفت و فعلا تحریم‌ها علیه ایران را تعلیق کرده است حال باید ببینیم در آینده چه می‌شود.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پاسخ به این سوال که جمهوری اسلامی در خصوص عهدشکنی‌های طرف غربی چه واکنشی انجام خواهد داد؟ خاطرنشان کرد: هیئت نظارت بر اجرای برجام که در شورای عالی امنیت ملی مسائل را رصد می‌کند مرجع تصمیم گیری در این خصوص است.