مدل‌های پرطرفدار ناخن در سال ۲۰۱۸
0 -

مدل‌های پرطرفدار ناخن در سال ۲۰۱۸

مدل‌های پرطرفدار ناخن در سال ۲۰۱۸
4 بهمن 1396, 12:44 / کد خبر:32547
هر سال مدهای خاص خود را دارد. سال 2018 نیز سال تغییرات در دنیای مد و فشن است. این تغییرات را می توان در مدل های لباس گرفته تا مدل مو و ناخن های دست، مشاهده کرد.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: هر سال مدهای خاص خود را دارد. سال 2018 نیز سال تغییرات در دنیای مد و فشن است. این تغییرات را می توان در مدل های لباس گرفته تا مدل مو و ناخن های دست، مشاهده کرد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که دوست دارید ناخن هایتان همیشه متفاوت و زیبا باشند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. ما جدیدترین مدهای طراحی ناخن را در سال 2018 برایتان آورده ایم.
 
طرح مشکی
  
از آنجا که لاک مشکی زیبایی رنگ های دیگر را ندارد، لازم نیست که تمام انگشتان تان را لاک مشکی بزنید. شما می توانید تنها روی یک یا دو انگشت تان را با لاک مشکی طراحی کنید. حتی می توانید از ناخن های ستاره هایی چون ادل ایده بگیرید. به عنوان مثال او در کنار رنگ مشکی، معمولا از رنگ های طلایی و نقره ای استفاده می کند. یا اگر می خواهید ناخن هایتان بیشتر به چشم آید، از رنگ های روشن تر و متضادتر مانند صورتی یا مرجانی کمک بگیرید.
 
حتی می توانید تنها یک لاک بی رنگ را برای پایه ناخن هایتان در نظر بگیرید و با لاک مشکی روی آن طرح دهید.
 
 
 
نقره ای یا طلایی
 
 
 
رنگ های نقره ای و طلایی هیچگاه از مد نمی افتند. این موضوع در مورد ناخن ها هم صادق است. از آنجا که طرح های هندسی در سال 2018 مد شده اند، شما می توانید با لاک نقره ای یا طلایی طرح های هندسی را روی ناخن هایتان پیاده کنید. حتی برای تنوع، می توانید هر دو رنگ را در کنار هم به کار ببرید.
 
 
تتوی ناخن
 
 
اگر نمی توانید خودتان در خانه روی ناخن هایتان طرح بکشید یا حتی وقت رفتن به سالن های آرایشی را ندارید، می توانید از تتوهای ناخن استفاده کنید. خوبی تتوها این است که به سرعت و بدون خرابکاری روی ناخن هایتان نشسته و دستان شما را زیباتر می سازند.
 
 
فرنچ اکلیلی
 
   
شاید بگویید که فرنچ دیگر از مد افتاده است، اما واقعیت این است که این مدل هیچگاه از مد نمی افتد، اما اگر می خواهید به آن تنوع دهید، برای قسمت بالای آن، به جای لاک سفید، از لاک اکلیلی استفاده کنید.
 
 
طرح های مینیمالیستی
 
 
 
 ناخن های طبیعی زیبایی خاص خودشان را دارند اما اگر در حین سادگی، دوست دارید که به ناخن هایتان کمی تنوع دهید، ما طرح های مینیمالیست را به شما پیشنهاد می دهیم. به عنوان مثال با لاکی کمرنگ مانند طوسی یا صورتی قسمت بالای ناخن تان را لاک بزنید تا از یکدستی درآیند.
 
 
طرح مرمری
 
 
 
 
یکی از طرح های ناخن سال 2018، طرح های مرمری است. اگر شما هم از نگاه کردن به سنگ های مرمر لذت می برید، مطمئنا از این طرح ناخن نیز خوش تان می آید. البته برای درآوردن این طرح بهتر است که به آرایشگاه بروید.
 
 
رنگ های متالیک
 
 
 
 
حتما شما هم زمانی که به رنگ های متالیک فکر می کنید، تنها رنگ های طلایی و نقره ای به ذهن تان خطور می کند، اما سال 2018 به گونه دیگری است. علاوه بر نقره ای و طلایی، رنگ های صورتی، آبی و سبز نیز  جزو رنگ های متالیک محسوب می شوند که برای ناخن نیز مورد استفاده قرار می گیرند. خوبی این رنگ ها آن است که تنوع بالایی دارند و روی هر پوستی با تن های مختلف، به زیبایی می درخشند.
 
 
حروف الفبا
 
 
 
آیا تا به حال به نوشتن حروف روی ناخن هایتان فکر کرده اید؟ اگر دوست دارید که وقتی قدم به جایی می گذارید، اولین چیزی که جلب توجه می کند، ناخن هایتان باشند، این مد را امتحان کنید.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره 3437 ؛ 04 بهمن 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین