کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان از نفوذ امواج ناپایدار و افزایش ابر و بارش برف و باران در بیشتر مناطق استان در 48 ساعت آینده خبر داد.
فاطمه زهرا سیدان روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: سامانه بارشی از اوایل هفته آینده بر روی استان اصفهان فعال خواهد شد و فعالیت این سامانه بارش های مناسبی را برای روزهای شنبه و یکشنبه در استان بهمراه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه در مناطق غربی استان فعالتر خواهد بود گفت: این سامانه بارش هایی خوبی را نیز برای مناطق شمال شرق، غرب و جنوب استان بدنبال خواهد داشت.
سیدان با بیان اینکه نقشه های هواشناسی بیانگر این است که وضعیت شهر اصفهان برای بارش برف مهیاست، گفت: بارش باران و برف در کلانشهر اصفهان هم بویژه برای روز یکشنبه هفته آینده پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه ناپایداری ها به تناوب و با شدت کمتری از امروز و فردا( جمعه) در استان اصفهان آغاز می شود افزود: بارش هایی برای امروز و فردا در مناطق غربی استان پیش بینی می شود.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: همزمان با خروج این سامانه از اواخر وقت روز دوشنبه هفته آینده، با کاهش شدید و محسوس دما مواجه خواهیم شد و این جو سرد تا اواخر هفته آینده در استان ادامه خواهد داشت.