مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان از لغو 17 پرواز از اصفهان به دلیل نامساعد بودن هوا خبر داد و گفت: 13 پرواز امروز اصفهان به مقصد تهران به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و بسته بودن فرودگاه مهرآباد لغو شده است.

رضا معمار  در گفت‌وگو با فارس با اشاره به لغو 17 پرواز در روز دوشنبه از فرودگاه شهید بهشتی اصفهان اظهار کرد: 13 پرواز امروز اصفهان به مقصد تهران به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و بسته بودن فرودگاه مهرآباد لغو شده است.

وی با بیان این که 2 پرواز از اصفهان به مشهد نیز به دلیل نامساعد بودن هوا لغو شده است، افزود: دو پرواز اصفهان-لاوان و پروازهای اصفهان-کیش و اصفهان-خارک نیز تا اطلاع ثانوی به دلیل شرایط جوی کنسل شده است؛ همچنین دو پرواز به بغداد و دو پرواز دیگر به مشهد مقدس نیز تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان گفت: پروازهای ساعت 12:15 و 13:10 امروز به مقصد دوبی و پرواز 16:40 اصفهان-تهران نیز ملغی است؛ همچنین پرواز 11:30 به مقصد خارک نیز با 90 دقیقه تعجیل مواجه است و پرواز اصفهان-تهران در ساعات 9:55 و 10:45 با 125 دقیقه تعجیل همراه است.

وی خاطرنشان کرد: طی 24 گذشته کلیه قسمت‌های فرودگاه اصفهان عملیاتی بوده و پروازهای ورودی و خروجی بدون مشکل از این فرودگاه انجام شد؛ پس از عملیاتی شدن فرودگاه مهرآباد تهران امروز دوشنبه ساعت 10 صبح، نخستین پرواز به مقصد مهرآباد ساعت 10:49 از اصفهان مربوط به شرکت هواپیمایی معراج به شماره 2824 انجام پذیرفت.

معمار در پایان عنوان داشت: مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 199 از شهر اصفهان و 35275200 از شهرستان‌ها تماس حاصل کنند و یا به سایت و کانال تلگرامی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان مراجعه کنند.