یک هشت‌تایی دیگر برای مثلث ملی
0 -

هفته بد دروازه‌بانان مدعی

یک هشت‌تایی دیگر برای مثلث ملی

یک هشت‌تایی دیگر برای مثلث ملی
10 اردیبهشت 1396, 18:01 / کد خبر:3382
سه دروازه‌بان ملی‌پوشی که نسبت به سایر همتایان خود از بیشترین شانس برای حضور در جام جهانی روسیه برخوردارند در هفته بیست و نهم لیگ برتر روی هم هشت گل دریافت کردند.

به گزارش ایمنا، شاید کمتر کسی تصورش را می‌کرد که عنوان یکی از پُرگل‌ترین دیدارهای لیگ شانزدهم به مسابقه‌ای برسد که در ۲ سوی آن ۲ دروازه‌بان ملی‌پوش در چارچوب دروازه ایستاده‌اند اما این اتفاق نسبتاً عجیب روز شنبه در ورزشگاه آزادی در دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن افتاد تا علیرضا بیرانوند و محمدرشید مظاهری نفری سه گل بخورند.

جالب آنکه دیگر سنگربان مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی یعنی محمدرضا اخباری هم در دیدار همزمان در ورزشگاه نقش جهان ۲ گل دریافت کرد تا سه دروازه‌بانی که یک سال مانده به جام جهانی روسیه بیشترین بخت را نسبت به سایر همتایان خود برای حضور در این رقابت‌ها دارند در هفته بیست و نهم لیگ برتر روی هم هشت گل خورده باشند.

این آمار شاید وقتی عجیب‌تر به نظر رسد که به یاد داشته باشیم پرسپولیس با تنها ۱۳ گل دریافتی با اختلاف بهترین خط دفاعی لیگ شانزدهم را در اختیار دارد و تراکتورسازی مشترکاً با گسترش فولاد از این حیث دوم است.

به این ترتیب، مثلث بیرانوند-مظاهری-اخباری پس از هفته بیست و یکم برای دومین بار در لیگ شانزدهم جمعاً هشت گل دریافت کرد. جالب آنکه در آن هفته هم ۲ دروازه‌بان ملی در قالب دیدار تراکتورسازی و ذوب‌آهن رو در روی یکدیگر قرار گرفته بودند.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3612 ؛ 30 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین