در شرایط سختی تیم را تحویل گرفتیم/ انتظارات از گیتی‌پسند بالا رفته
0 -

کمک مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند :

در شرایط سختی تیم را تحویل گرفتیم/ انتظارات از گیتی‌پسند بالا رفته

در شرایط سختی تیم را تحویل گرفتیم/ انتظارات از گیتی‌پسند بالا رفته
10 اردیبهشت 1396, 18:04 / کد خبر:3385
کمک مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: با توجه به جایگاه قهرمانی فوتسال گیتی‌پسند انتظارات از این تیم زیاد است و باید با همدلی بتوانیم این جایگاه را در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا حفظ کنیم.

احمد باغبانباشی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در خصوص حضورش در تیم فوتسال گیتی‌پسند به‌عنوان کمک مربی، اظهار کرد: با علیرضا افضل از زمانی که هر ۲۲ بازیکن بودیم تا ادامه که به‌عنوان کمک مربی یا سرمربی تیم در کنار یکدیگر کار کردیم آشنا هستم و سابقه رفاقت و همکاری ما با یکدیگر بسیار طولانی است.

وی گفت: پیشنهاد حضورم در تیم فوتسال گیتی‌پسند به‌عنوان کمک مربی از سوی افضل بود و با توجه به شرایط و بررسی‌هایی که انجام دادم، این پیشنهاد را پذیرفتم.

باغبانباشی ادامه داد: شرایط سختی است و افضل تیم قهرمانی را تحویل گرفته است که مسلماً از تیم قهرمان هم انتظارات زیاد است که هم در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و هم در لیگ برتر بتواند جایگاه خود را حفظ کند.

کمک مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند بیان کرد: مهم‌ترین مسئله برای حفظ جایگاه و برآوردن انتظارات، همدلی و رفاقت بین کادر اجرایی تیم، بازیکنان و همه عوامل است. نفرات بزرگی در تیم فوتسال گیتی‌پسند حضور دارند و قطعاً آدم‌های بزرگ کارهای بزرگ انجام می‌دهند.

وی اضافه کرد: همه باید دست به دست هم دهند تا بتوانیم انسجامی که در تیم فوتسال گیتی‌پسند وجود دارد حفظ شود. گیتی‌پسند برند فوتسال ایران است و باید این جایگاه و نام را در لیگ برتر و همچنین جام باشگاه‌های آسیا حفظ کند.

باغبانباشی در خصوص انتقادهایی که از سیاست باشگاه گیتی‌پسند در مورد جذب بازیکنان غیربومی می‌شود و برنامه این باشگاه برای فصل جدید لیگ برتر، خاطرنشان کرد: چه با بازیکنان بومی و چه بازیکنان غیر بومی، مهم کمک کردن به تیم فوتسال گیتی‌پسند است و قطعاً اگر بدانیم که فوتسالیست بومی می‌تواند به تیم کمک کند ۱۰۰ درصد جذب تیم خواهد شد.

کمک مربی تیم فوتسال گیتی‌پسند با اشاره به اینکه لیگ برتر فوتسال از ۷ تیر ماه آغاز می‌شود، بیان کرد: تمرینات تیم از ۲۰ اردیبهشت استارت می‌خورد و بازیکنان در حال امضای قراردادهای خود با باشگاه و اضافه شدن به ترکیب تیم هستند.

وی گفت: امیدوارم با حمایت هواداران این تیم همچون گذشته تیم فوتسال گیتی‌پسند بر سکوی قهرمانی بایستد.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3610 ؛ 27 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین