رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: شرکت اتوبوس‌رانی جدیدی برای مسیر کاشان-اصفهان تأسیس می‌شود.

محمدعلی صلواتی در گفت‌وگو با  فارسدر خصوص کمبود ظرفیت خطوط حمل و نقل اتوبوس مابین کاشان و اصفهان، اظهار داشت: در ایام پیک آخر هفته، با افزایش تقاضای مسافران کاشان اصفهان مواجه هستیم که مشکلاتی را به همراه دارد.

وی با بیان این که حل این مشکل، مستلزم حضور سرمایه‌گذار جدید است، افزود: در همین راستا شرکت سرمایه‌گذار جدید در حال طی مراحل اخذ مجوز بوده و با آغاز فعالیت شرکت، مشکل کمبود ناوگان در ایام اوج سفر، حل خواهد شد.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به چالش‌های موجود و مشکل مکان برای ایجاد شرکت جدید، ادامه داد: در حال رایزنی با شهرداری کاشان هستیم تا این شرکت در پایانه مسافربری کاشان مستقر شود.

صلواتی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم انجام مراحل اداری، نمی‌توان تاریخ دقیقی برای شروع به کار این شرکت تعیین کرد اما امیدوار هستیم تا پایان سال این موضوع به نتیجه برسد.

به گزارش فارس، شهروندان طی پیام‌هایی از وضعیت نامناسب اتوبوس‌های کاشان-اصفهان گلایه کرده و از کمبود ظرفیت این اتوبوس‌ها به فارس خبر داده بودند.