قهرمانی حدیثه طالبی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور
0 -

قهرمانی حدیثه طالبی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور

قهرمانی حدیثه طالبی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور
25 بهمن 1396, 10:50 / کد خبر:34993
کاراته‌های اصفهانی در مسابقات کاراته قهرمانی جوانان دختر کشور به یک مدال طلا و یک مدال برنز دست یافتند.

کاراته‌های اصفهانی در مسابقات کاراته قهرمانی جوانان دختر کشور به یک مدال طلا و یک مدال برنز دست یافتند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته جوانان دختران روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه در سالن آزادی سنندج برگزار شد و نفرات برتر مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک بوینس آیرس مشخص شدند.

در پایان این مسابقات، رویا سلیم‌زاده از اصفهان در وزن ۵۳- کیلوگرم به مدال برنز رسید و حدیثه طالبی از اصفهان نیر در وزن ۵۹+ کیلوگرم قهرمان شد.

نفرات برتر مسابقات گزینشی رقابت‌های قهرمانی آسیا:

در کاتای انفرادی، آرزو لونجی از مازندران عنوان نخست را به دست آورد. محدثه والازاده از تهران دوم شد. شایسته اصغرپور از تهران و زهرا مددپور از تهران هم مشترکاً سوم شدند. در این بخش ۳۳ کاتارو حضور داشتند.

در وزن ۴۸- کیلوگرم، حنانه عابدیان از مازندران مقام نخست را به خود اختصاص داد. هستی سپهوند از لرستان در جایگاه دوم قرار گرفت. یگانه رشیدی از کرمانشاه و زهرا مرادی از اردبیل سوم مشترک شدند. در این وزن ۳۶ کاراته‌کا به روی تاتامی رفتند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، الهه عطایی از گیلان اول شد. سارا قاسم نژاد از مازندران در رده دوم ایستاد. رویا سلیم زاده از اصفهان و زهرا بنیانی از فارس مشترکاً سوم شدند. در این وزن ۳۷ کاراته کا شرکت داشتند.

در وزن ۵۹- کیلوگرم، مهدیس دوستی‌زاده از لرستان قهرمان شد. صدیقه صادقی از مازندران عنوان دومی را کسب کرد. مائده بردبار از فارس و نسیم خیرالله‌پور از مازندران مشترکاً رده سوم را در اختیار گرفتند. در این وزن ۵۳ کاراته‌کا با هم به مبارزه پرداختند.

در وزن ۵۹ + کیلوگرم، نگین یزدگردی از کرمانشاه اول شد. سحر صالحی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. ساحل الیاسی از لرستان و عاطفه بیرانوند از لرستان سوم مشترک شدند. در این وزن ۴۵ کاراته‌کا حضور داشتند.

نتایج مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ بوینس آیرس:

در وزن ۴۸- کیلوگرم، تارا محمدی از کردستان اول شد. یگانه رشیدی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت. هستی سپهوند از لرستان و زهرا کریمی از فارس در مکان سوم ایستاد. برای این وزن ۲۸ کاراته‌کا ثبت‌نام کردند.

در وزن ۵۳- کیلوگرم، تینا نصیری از تهران در مکان نخست قرار گرفت. فاطمه خنکدار از مازندران دوم شد. زهرا بنیانی از فارس و مهدیه عباسی از گیلان سوم شدند. در این وزن ۳۴ کاراته‌کا شرکت داشتند.

در وزن ۵۹- کیلوگرم، مائده بردبار از فارس اول شد. مهدیه طوسی از البرز در رده دوم ایستاد. آتنا پهلوان‌زاده از گیلان و زهرا جلیلی از گیلان سوم شدند. در این وزن ۲۸ نفر حضور داشتند.

در وزن ۵۹+ کیلوگرم، حدیثه طالبی از اصفهان در مکان نخست ایستاد. شادی رفی‌پور از خوزستان در رده دوم قرار گرفت. سوگند شاهیوند از کرمانشاه و عاطفه بیرانوند از لرستان مشترکاً در رده سوم قرار گرفتند.
در این وزن ۳۷ کاراته کا شرکت داشتند.


ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 29 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین