معابر شهر نونوار می‌شود
0 -

در آستانه نوروز ۹۷؛

معابر شهر نونوار می‌شود

معابر شهر نونوار می‌شود
25 بهمن 1396, 15:58 / کد خبر:35046
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: با اجرای طرح آماده‌سازی محیط شهری در آستانه نوروز ۹۷، معابر شهر نونوار می‌شود.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: با اجرای طرح آماده‌سازی محیط شهری در آستانه نوروز ۹۷، معابر شهر نونوار می‌شود.

ایرج مظفر در گفت و گو با  ایمنا اظهارکرد: طرح آماده سازی محیط شهری برای استقبال از نوروز ۹۷ از ابتدای بهمن آغاز شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا ۲۶ اسفندماه به سرانجام می‌رسد.

وی افزود: لکه‌گیری آسفالت بزرگراه ها و معابر اصلی، اصلاح هندسی معابر، مرمت نوارهای حفاری، ساماندهی حریم کارگاههای عمرانی، همسطح سازی دریچه‌ها، ترمیم انهار و جداول، نوسازی و اصلاح پیاده‌روها از جمله اقدامات عمرانی برای استقبال از نوروز است.

معاون عمرانی شهردار اصفهان ضمن تشریح جزییات این طرح بر به کارگیری پیمانکاران و نیروی کار ماهر، استفاده از مصالح مرغوب، هماهنگی با ارگان‌های خدماتی نظیر اداره‌های آب، برق، گاز و مخابرات تاکید کرد و گفت: طرح استقبال از نوروز امسال در دو بازه زمانی اجرا می‌شود که در ابتدا معابری که نیاز به اصلاح دارد، شناسایی و سپس نسبت به رفع اشکالات اقدام می‌شود.

 مظفر خاطرنشان کرد: در طول اجرای طرح، صدور هرگونه مجوز حفاری برای شبکه آب، فیبرنوری و نیز مجوز حفاری برای شرکت‌های خدماتی به جزء موارد اضطراری و فاضلاب در سطح مناطق ۱۵ گانه ممنوع است.

مظفر با اشاره به وجوه تمایز طرح استقبال از نوروز امسال نسبت به سال گذشته افزود: ارزیابی این طرح به صورت میدانی و روزانه توسط کارشناسان انجام و گزارش‌های روزانه، هفتگی و دوره ای نیز بر همین مبنا تدوین می‌شود.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز، شماره ؛ 24 مهر 1397
روزنامه اصفهان امروز
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین
Real Time Web Analytics