اگر می‌خواستند حذفم کنند، چرا گفتند به تهران بروم؟
0 -

گلایه رضا قاسمی بابت خط خوردن از ترکیب تیم ملی دو و میدانی:

اگر می‌خواستند حذفم کنند، چرا گفتند به تهران بروم؟

اگر می‌خواستند حذفم کنند، چرا گفتند به تهران بروم؟
12 اردیبهشت 1396, 09:12 / کد خبر:3522
ملی‌پوش اصفهانی دو و میدانی گفت: اگر قرار بود مرا از تیم ملی برای بازی‌های کشورهای اسلامی حذف کنند، نباید از من می‌خواستند برای تست به تهران بروم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، پس از اعلام لیست جدید نفرات اعزامی به مسابقات بازی‌های اسلامی که در شهر باکو برگزار می‌شود، تغییراتی در این لیست مشاهده شد که از جمله آن حذف رضا قاسمی دونده اصفهانی رشته سرعت بود.

رضا قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در این‌باره اظهار داشت: صبح دوشنبه متوجه شدم که لیست جدید اعلام شده و اسمی هم از من در آن نیست، از سوی فدراسیون هیچ خبری در این خصوص به من داده نشد، زیرا به ورزشکاران احترام نمی‌گذارند و برایشان مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد.

وی ادامه داد: من در رقابت‌های جایزه برگزار آسیا مصدوم شدم و قرار بود وضعیت حضورم در باکو پس از انجام تست‌های پزشکی مشخص شود، امروز نوبت پزشکی داشتم و قرار بود پس از جواب پزشک در خصوص مصدومیت، تکلیف حضور در مسابقات بازی‌های اسلامی مشخص شود.

دونده اصفهانی تیم ملی افزود: اگر می‌خواستند مرا خط بزنند، نباید می‌گفتند که به تهران بیایم و تست پزشکی بدهم، چند روز است که در تهران هستم و هزینه اقامت هم بر عهده خودم است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸، شماره 3672 ؛ 14 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین