شهرداری اصفهان می‌تواند الگوی حرکت جهادی و انقلابی برای دولت باشد
0 -

دولت در حق اصفهان ظلم کرد

شهرداری اصفهان می‌تواند الگوی حرکت جهادی و انقلابی برای دولت باشد

شهرداری اصفهان می‌تواند الگوی حرکت جهادی و انقلابی برای دولت باشد
12 اردیبهشت 1396, 09:34 / کد خبر:3533
عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه شهرداری اصفهان می‌تواند یک الگوی حرکت جهادی و انقلابی برای دولت باشد، گفت: دولت باید برای مدیریت کلان از برنامه‌ریزی شهرداری اصفهان الگوبرداری کند.

به گزارش ایمنا، عباس حاج‌رسولیها اظهارکرد: بسیاری از آزادسازی خیابان‌ها و احداث خیابان‌های جدید سطح شهر حاصل اقدامات جسورانه، جهادی و انقلابی 4 دوره شورای اسلامی شهر اصفهان بوده است.

وی افزود: دولت یازدهم و دولت‌های قبلی هیچ توجهی به قطار شهری و حمل و نقل عمومی اصفهان نکرده‌ و به این شهر ظلم کردند؛ با وام 25 درصد که نمی‌توان مترو ساخت.

عضو کمیسیون امور اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: قرار بر این بود که بیش از نیمی از هزینه ساخت و راه‌اندازی پروژه قطار شهری را دولت تأمین کند که این امر محقق نشد؛ پیشرفت روند ساخت متروی اصفهان فقط نیازمند بودجه است.

وی عنوان داشت: دولت‌ها به حمل و نقل عمومی اصفهان ظلم کردند چراکه قرار بود 70 درصد از اعتبارات مترو را تأمین کنند، در دوره‌ای شهرداری تنها 17.5 میلیون تومان برای خرید هر اتوبوس هزینه می‌کرد و مابقی آن را دولت پرداخت می‌کرد و این یک روال قانونی بود.

حاج‌رسولیها  در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری اصفهان می‌تواند یک الگوی حرکت جهادی و انقلابی برای دولت باشد، در واقع دولت باید برای مدیریت کلان از برنامه‌ریزی شهرداری اصفهان الگوبرداری کند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸، شماره 3672 ؛ 14 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 14 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین